У поліклініці №8 встановлено сучасний цифровий малодозовий флюорограф та поновлена робота кабінету флюографії

З 11 грудня 2017 року після тимчасової перерви, пов’язаної із заміною устаткування, поновлюється робота кабінету флюорографії у штатному режимі.

Як повідомила заступник головного лікаря по медичній частині Олександра Іговська,  за сприяння Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради у КЗОЗ “Харкіська міська поліклініка №8” закуплено та встановлено новий цифровий сучасний малодозовий флюорограф. Його модель є однією з останніх розробок українських виробників.

DSC_1100Основні технічні характеристики апарату – висока роздільна здатність, що дозволяє проводити якісне інформативне дослідження, а також мінімальні променеві навантаження на пацієнта.

Процес дослідження займає невелику кількість часу і є комфортним як для пацієнтів, так і для медпрацівників.

DSC_1107У рентгенологічному відділенні поліклініки №8 працює три лікарі-рентгенологи, які мають високу кваліфікацію та достатній практичний досвід. Разом з іншими завданнями вони виконують опис флюорографічних досліджень (протягом робочого дня їх кількість складає від 140 до 160).

Флюорографічне обстеження у КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» можна пройти за наявності направлення лікаря або паспорта з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 13.30, вихідний – субота та неділя на 1-му поверсі поліклініки (кабінет №111).

Звертаємо увагу пацієнтів:  флюорографія була і залишається найбільш ефективним дослідженням, що забезпечує профілактику захворювання туберкульозом. Не ігноруйте регулярне проходження флюорографічного обстеження!

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222