Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

ГОСТЬОВА КНИГА САЙТУ КНП “МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №8” ХМР

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

Зверніть увагу, що відповіді на звернення надаються після проведення модерації, що потребує певного часу.

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
638 записів
Юлія Юлія написав 28.11.2023 в 14:33
Добрий день!
Сьогодні отримала інформацію, що мою декларацію з лікарем Кириченко Галиною Анатоліївною було розірвано. Хочу дізнатися причину та чи можливо її відновити.
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня, Юліє!
Лікар-терапевт Кириченко Г.А. звільнилась з роботи.
Тож Вам треба переукласти декларацію на надання первинної медичної допомоги.
Наразі декларації укладають п'ять лікарів Центру первинної меддопомоги. Детальну інформацію про них можна переглянути на сайті поліклініки за посиланням
https://8pol.city.kharkiv.ua/23069-2/
Визначайтесь з лікарем та приходьте для переукладання декларації.
Бажаємо доброго здоров'я!.
З повагою, Наталія Танько, медичний директор ЦПМСД
Елена Елена написав 15.11.2023 в 15:27
Хочу оставить хороший отзыв о докторе Улыбина Ольга Леонидовна. Лечит мою маму 1946г. рождения, мы очень довольны и назначениями, и подходом к пациенту.
Відповідь Адміністрації: admin
Дуже вдячні за Ваш відгук, шановна Олено!
Вдячні слова пацієнтів - найвища нагорода для лікарів за їх працю.
Будьте здорові та щасливі!
З повагою, Олена Чумаченко, директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Валерий Валерий написав 08.11.2023 в 14:19
Добрый день! Подскажите пожалуйста, почему врачи требуют покупать бахилы? Пациенты обязаны выполнять эти требования?
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо, шановний Валерію!
У відповідь на Ваш допис хочемо зазначити, що використання пацієнтами бахіл та низка інших заходів, які проводяться у поліклініці, спрямовані на виконання вимог по підтримці санітарно-епідеміологічного режиму. Кожен медзаклад має забезпечувати їх виконання.
Прохання медпрацівників використовувати бахіли спрямоване на підтримку чистоти у приміщенні поліклініки, а відтак запобіганню поширення інфекцій. У підсумку це слугує турботі про здоров’я всіх, хто лікується у медзакладі та працює у ньому.
Тож просимо всіх пацієнтів з розумінням ставитися до дотримання норм гігієни в медичному середовищі, що важливо для збереження якості надання медичної допомоги.
З побажаннями здоров'я, Олена Чумаченко, директор КНП «Міська поліклініка №8» ХМР
Ira Chervinska Ira Chervinska написав 25.10.2023 в 13:19
Скажіть, будь ласка, чи послуга ударно-хвильової терапії є платною?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня, шановна Ірино!
З приводу Вашого питання повідомляємо наступне. Усі обстеження та процедури, які не оплачуються за договорами Національної служби здоров’я України, проводяться на платній основі. У переліку таких процедур - ударно-хвильова терапія та деякі інші Тобто УХТ надається платно. За необхідності та попередньої консультації лікаря-фізіотерапевта може бути можливим замінити цю процедуру на іншу.
Детальну інформацію з приводу проведення УХТ Ви можете дізнатися за телефоном: 0501903533
З повагою, Яна Демковська, завідувачка відділення відновного лікування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР
Владислава Владислава написав 06.09.2023 в 13:31
Підкажіть будь ласка, щоб потрапити на прийом до спеціалістів, потрібно направлення від сімейного, чи можуть зкоординувати в реєстратурі в порядку жч?
Відповідь Адміністрації: admin
ВІтаємо шановна Владиславо! Для отримання консультації лікарів-фахівців необхідно мати направлення сімейного або лікуючого лікаря. Маючи направлення, пацієнт звертається до реєстратури для запису на прийом або записується через медінформсистему Helsi (за умови реєстрації у цій системі).
Маріанна Ушакова, медичний директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Оксана Оксана написав 05.09.2023 в 19:18
Сьогодні була на прийомі у Микитенко Оксани Михайлівни. Молодий сімейний лікар, але дуже грамотний спеціаліст. Уважне ставлення до пацієнта, адекватне призначення. Все роз'яснила, на запитання дала змістовні відповіді. Дуже вдячна лікарю за фаховий прийом.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Оксано! Дуже вдячні Вам за цей позитивний відгук про нашу колегу - Микитенко О.М,
Дійсно, за порівняно невеликий час роботи у поліклініці Оксана Михайлівна проявила себе лікаркою, яка має добрі перспективи щодо фахового зростання. Її знання та досвід у поєднанні з уважним ставленням до пацієнтів дають гарні результати у наданні первинної медичної допомоги. Ваш відгук - ще одне свідчення її компетентності. Ще раз дякуємо за нього.
Наталія Танько, медичний директор Центру ПМСД
nina nina написав 02.09.2023 в 12:36
Ми, пацієнтки поліклініки №8, проходили влітку курс реабілітації, маючи компресійні переломи.
Отримали якісну різнопланову медичну допомогу у відділенні відновного лікування. Це було дуже важливо для нас, оскільки ми змогли відновитися після травм.
У процесі лікування постійно відчували увагу та доброзичливе ставлення медичних працівників до нас та наших проблем, їх бажання допомогти у складний для нас момент. Запропонована програма реабілітації була реально дієва, відрізнялась комплексністю, використовувалось сучасне медобладнання.
Виражаємо подяку лікарям та медичним працівникам відділення: завідувачці відділення Демковській Я.О., лікарю-травматологу Колеснику А.І., фізичному терапевту Ломтєвій К.В., медичній сестрі з ЛФК Потаповій Л.О., брату медичному з масажу Агеєву А.А., медичним сестрам фізіотерапевтичних кабінетів.
Особлива подяка керівництву поліклініки №8 за вдалий підбір фахівців та хорошу організацію роботи, що надзвичайно важливо для ефективного функціонування медичного закладу.
Бажаємо всьому колективу здоров’я, добробуту та успіхів у благородній праці.
Нестерова Ніна Василівна, Шаіпова Людмила Миколаївна
Відповідь Адміністрації: admin
Шановні Ніно Василівно та Людмило Миколаївно!
Дякуємо Вам за надіслану подяку. Кожному медпрацівнику налзвичайно приємно чути слова вдячності за свою роботу. Працюємо для вас - наших пацієнтів, незважаючи на складні умови воєнного стану, бо розуміємо наскільки важливою є наразі медична допомога для харків'ян.
Зичимо Вам та Вашим близьким людям здоров'я та миру!
Яна Демковська, завідувачка відділення відновного лікування КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Наталія Наталія написав 01.09.2023 в 22:42
Добрий день! Прошу мені надати інформації стосовно, як зараз у воєнний час проходить встановлення інвалідності. Мені потрібно офіційно встановити діагноз і подати документи на інвалідність, діагноз Гіпохондроплазія. Як зараз встановлюється діагноз, потрібно лягати у лікарню, з чого потрібно починати?
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, Наталіє Олександрівно!
Щодо Вашого питання про встановлення інвалідності повідомляємо наступне.
Алгоритм дій пацієнта перш за все передбачає огляд сімейного лікаря для встановлення попереднього діагнозу. Для цього Вам треба звернутися на прийом до терапевта поліклініки №8 Тітенко К.О. в часи прийому відповідно до графіка її роботи (запис через реєстратуру +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41 або онлайлн через інформсистему Helsi). При собі необхідно мати результати обстежень, виписки с результатами консультацій (за наявності).
Лікування у стаціонарі також передбачається.
Запрошуємо Вас на медогляд до сімейного лікаря та отримання усіх детальних роз’яснень щодо подальших кроків, виходячи з результатів огляду.
З повагою, Наталія Танько, медичний директор ЦПМСД
valentina valentina написав 24.08.2023 в 22:17
Вдруге звернулась до Катерини Олексіївни з низки робочих питань. Як і в перший, так і в другий раз отримала вичерпні відповіді. При цьому відчувалося уважне ставлення лікаря до пацієнта. Це так приємно! Дуже задоволена спілкуванням і вдячна лікарю за фаховий прийом та увагу.
Валентина Докшина
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Валентино Євгенівна, спасибі Вам за цей відгук.
Лікарі поліклініки налаштовані на надання ефективної медичної допомоги і роблять все, щоб пацієнтам було комфортно та результативно лікуватися.
Бажаємо Вам міцного здоров'я!
Олена Чумаченко, директор КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Валерій Хоролець Валерій Хоролець написав 22.07.2023 в 15:51
Від душі вітаємо з Днем медичного працівника завідувачку відділення мобільної паліативної медичної допомоги Гордієнко Ганну Іванівну, сімейного лікаря Мельник Марину Олеговну, лікаря-невропатолога Фортусову Олену Олександрівну. Висловлюємо щиру подяку за професіоналізм, чуйність, доброту, які вони щоденно проявляють у ставленні до пацієнтів у теперішніх надскладних умовах.
«Люди в білих халатах, низько Вам поклонитися хочу!»
З повагою та добрими побажаннями, Хоролець В.І., Хоролець Т.А,, Кизим І.В., Карюк Н.В.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Валерію Івановичу, дуже вдячні Вам та членам Вашої родини за вітання з Днем медичного працівника!
Здоров'я Вам та довгого щасливого життя у мирній обстановці.
Завжди готові допомагати Вам!
З повагою, Олена Чумаченко, директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Илона Илона написав 09.06.2023 в 14:01
добрый день . как попасть к вам на ударно волновую терапию и кто проводит терапию врач ортопед или медсестра?
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, Ілоно!
Повідомляємо, що процедуру ударно-хвильової терапії проводить лікар відділення відновного лікування поліклініки за умови наявності встановленого діагнозу, що є показанням до цього виду лікування.
Вам необхідно звернутися до лікаря особисто (графік роботи: вівторок четвер 08:00 – 12:00), кабінет №604 (6-й поверх). Телефон для довідок: 0660665851
З повагою, Я.О., Демковська, завідучка відділення відновго лікування поліклініки №8
Ольга Грунская Ольга Грунская написав 06.06.2023 в 18:48
Лучшия поликлиника!!!Семейный врач Гордиенко ,внимательный, грамотный врач!
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Ольго!
Вдячні Вам за цей позитивний відгук про наш медзаклад та високу оцінку роботи лікаря Гордієнко Г.І. Дуже приємно отримати його напередодні Дня медичного працівника.
З повагою, Наталія Танько, медичний директор ЦПМСД
Микола Микола написав 23.05.2023 в 11:37
Потрібна допомога кардіолога-як до Вас записатися?
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго вечора, шановний Миколо!
Направлення на консультацію лікаря-кардіолога дає лікуючий лікар або лікар-терапевт, з яким укладена декларація. Зааписатись на прийом треба у реєстратурі поліклініки.
Маріанна Ушакова, медичний директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Шуцрыгин Борис Александрович Шуцрыгин Борис Александрович написав 16.05.2023 в 11:26
День добрый! Мне 82г.(полных). В 8 поликлинике я состою на учете со дня ее основания и знаю и плохие и хорошие стороны медицинской жизни оной.Со дня появления так называемых ;семейных врачей; я числился в рядах Мирошниченко, с которой мы встречались не более двух раз.Как говорится самолечение не подвело.Оставался ХОЗЛ, но это не профиль Вашей поликлиники.На данный момент мне необходимы определенные лекарства и огромное спасибо Терновской и Гордиенко, которые выписывали е/рецепты без проволчки.но взять под свое крыло не получалось - все переполнено, понятно-классные врачи.Мне предложили Мельник.Она бы не плохо работала за конвейером.
Выбора не было.Увы! Я не капризный и без претензий
Я не прошу таких гигантов как Танько, дайте мне нормального врача. Мне так немного осталось жить.
Я хочу расторгнуть декларацию с Мельник.
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо, Борисе Олександровичу!
Для вирішення порушеного Вами питання, з'ясування всіх питань Вам зателефонує завідувач амбулаторії №1 Центру ПМСД Дмитро Вадимович Струков.
Вдячні за Ваше звернення. БУдьте здорові!
Маріанна Ушакова, медичний директор КНП "МІська поліклініка №8" ХМР
Zinaida Zinaida написав 11.05.2023 в 11:31
Велика подяка адміністрації поліклініки №8 за організацію роботи медзакладу в воєнний час. Справно працюють усі підрозділи, надаючи медичну допомогу. У поліклініці дієздатний професійний колектив лікарів, медичних сестер, молодшого медперсоналу.
Дуже вдячні нашому сімейному лікарю Зайцеву Андрію Миколайовичу за кваліфіковану меддопомогу – встановлення діагнозу, лікування, грамотне призначення мені та моєму чоловікові. Комплексне лікування, яке ми щойно пройшли, включало обстеження з аналізами, денний стаціонар, фізіотерапію.
Медична сестра Хижняк Марина Миколаївна контролює та своєчасно запрошує нас на періодичні обстеження, добре виконує свої професійні обов’язки.
У минулому я лікар-стоматолог з 50-річним стажем роботи. Наразі у нас з чоловіком поважний вік – 84 та 89 років, проте нашим здоров’ям і самопочуттям серйозно займаються медпрацівники поліклініки, що заслуговує на щиру вдячність.
Звертаємось з проханням про заохочення названих медпрацівників – Зайцева А.М. та Хижняк М.М., вважаємо, що вони є гідним прикладом для наслідування іншими сімейними лікарями та медсестрами.
З повагою, З. І. Цихманова, В.І. Кашкаров
Відповідь Адміністрації: admin
Шановні Зінаїда Іллівна та Володимир Іванович!
Велика подяка Вам за теплі слова на адресу нашого колективу та наших колег, за Ваш позитивний настрій!
Довгих Вам років життя у мирній Україні, здоров'я міцного, тепла та радості!
З повагою, Олена Чумаченко, директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Olga Olga написав 08.05.2023 в 21:59
Добрий ранок! Мене звати Ольга, Шукаю хорошого фахівця для лікування деменції для близької людини з сім'ї похилого віку (80). Людина знаходиться в Сумах. Мені дуже потрібен хороший лікар. Комплексний підхід. Якомога менше фармакології та більше нейротерапії? Де знайти дійсно хорошого спеціаліста? Може навіть інше місто? Справа не в місці, а в лікарі/лікарях. Дякую . Ольга
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, шановна Ольго!
З приводу Вашого звернення повідомляємо наступне.
Пацієнти з діагнозом "стареча деменція" мають лікуватися у лікарів-психіатрів. У нашому медичному закладі не працюють фахівці даної спеціальності.
Зважаючи на те, що пацієнт, про якого Ви пишете, не перебуває наразі у Харкові, Ви можете звернутися до фахівців відповідного профілю за місцем перебування.
З повагою та побажанням здоров’я, Маріанна Ушакова, медичних директор КНП «Міська поліклініка №8» ХМР
Olena Olena написав 03.05.2023 в 15:17
Дуже гарна поліклініка. Лікарі хороші, спеціалісти у більшості своїій професійні. Завжди чисто та прибрано
Відповідь Адміністрації: admin
ВІтаємо Вас, шановна Олено! Дуже вдячні за відгук.
Професійність медперсоналу в наданні медичної допомоги та підтримання зразкового порядку у поліклініці завжди були і залишаються пріоритетами діяльності колективу нашого медзакладу.
Приємно, що пацієнти помічають наші зусилля і цінять їх.
Бажаємо Вам мирного завтра та доброго здоров'я.
Олена Чумаченко, директор КНП "Міська поліклініка №8" ХМР
Марина Марина написав 30.04.2023 в 22:04
Може карти щеплень і немає, дякую мені надіслав інший лікар,але в мене була декларація з Вашим сімейним лікарем, Я тепер без лікаря , чи що?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Марино Олександрівно!
Лікар загальної практики – сімейний лікар Кривошеїна Вікторія Вікторівна на теперішній час тимчасово не працює. Пацієнти, які уклали з нею декларацію мають звертатися за наданням первинної медичної допомоги до лікаря-терапевта Мороз Ірини Іванівни.
Інформація про графік прийомів лікалря - у реєстратурі поліклініки (тел. 725-11-40, 725-11-41) або медінформсистемі HELSI https://helsi.me/clinic/b43b2a92-b4c1-4b7d-8447-c9e88619bffe/doctors
на сайті поліклініки https://8pol.city.kharkov.ua/grafik-pryjomiv-likariv-terapevtiv-cz/
Крім того, доводимо до Вашого відома, що при бажанні Ви маєте право переукласти декларацію з іншим лікарем,
Наталія Танько, заступник медичного директора Центру ПМСД
Марина Марина написав 30.04.2023 в 16:48
Я хотіла би дізнатися, чи є можливим відправка карти щеплень, чи довідка щеплень від народження по електроній пошті?
Нажаль в мене не має змоги звернутися особисто.
Я зверталася до 14ї дит.полікліники тому що багато кто казав, що дані зберігаються ще 5 років з часу повноліття, але мені відповіли, що усі дані на данний момент були відправлені в моєму випадку до вашої клініки.
Декларація була зареєстрована з лікарем Кривошеіною Вікторією Вікторівною
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Марино Олександрівно!
На жаль, Ваше прохання про надання карти щеплень не може бути задоволено.
Справа в тому, що Ви не зверталися до медзакладу протягом п'яти останніх років. Саме в цей час проводилося реформування реєстратури, у процесі якого були лквідовані паперові носії інформації.
З повагою, Наталія Танько, заступник медичного директора Центру ПМД
Виктория Виктория написав 28.04.2023 в 23:26
Мне надо получить направление на УЗИ. Как быть?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Вікторіє, вітаємо Вас!
УЗ-дослідження проводиться за електронним направленням, яке видається пацієнту лікарем первинної ланки, з яким укладена декларація на надання первиннної медичної допомоги або лікуючим лікарем-фахівцем. Вам треба звернутися саме до них, попередньо записавшись на прийом.
Ірина Танцура, ст. реєстратор медичний поліклініки №8


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222