Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
605 записів
Пациент Пациент написав 10.11.2021 в 20:54:
вакцинация от гриппа сколько стоит ? и к ому обратится
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний пацієнте!
Вакцинація у поліклініці проводиться безкоштовно. Для щеплення від грипу пацієнт має самостійно придбати вакцину в аптечній мережі, отримати в аптеці документи на неї та доправити її впродовж двох годин у сумці-холодильнику до кабінету 107 (1 поверх).
Медсестра кабінету працює з 09.00 до 14.00 з понеділка по п'ятницю. На дверях вказано її телефон, щоб можна було оперативно зв'язатися.
Лікар надасть Вам допуск, і буде проведено щеплення.
Прийміть до уваги, що інтервал між двома щепленнями має складати не менше 2-х тижнів.
Наталія Танько, заступник головного лікаря Центру ПМСД
Олег Олег написав 10.11.2021 в 13:29:
Подскажите ,когда выйдет доктор Яковчук и если это надолго то кто может оформить медицинскую справку ?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Олеже, уточніть, будь ласка, яку саме довідку Ви хочете оформити.
Ян Ян написав 08.11.2021 в 10:27:
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, делают ли у Вас УЗИ сосудов головного мозга и если да, какова их стоимость?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Яне!
На Ваше звернення повідомляємо, що у нашому медзакладі проводиться ехоенцефалографія головного мозку або ультразвукова енцефалографія.
Обстеження проводиться у кабінеті №304 за попереднім записом у інформатора поліклініки та при наявності електронного направлення від терапевта або невропатолога.
Маріанна Ушакова, заступник головного лікаря з медичної частини поліклініки №8
елега елега написав 03.11.2021 в 20:57:
Здравствуйте! У меня заключен договор с Колоний, ее больше нет. Я заболела, сделала тест , результат положительный. К какому врачу обращаться за лечением? в ковидное отделение ходила, у меня нет сил стоять в очереди, сильная слабость. Кто теперь наш семейный врач? к кому обращаться
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Олено! Вам треба укласти декларацію на надання первинної медичної допомоги, бо автоматично раніше укладена декларація не передається іншому лікарю. При наявності позитивного тесту на коронавірусну інфекцію пацієнтів приймають лише чергові лікарі-терапевти у відокремленому приміщенні поліклініки з окремим входом. До кабінетів прийому лікарів Центру ПМСД мають доступ лише пацієнти, які не мають симптомів інфекційних захворювань.
Після одужання Ви можете обрати лікаря для укладення декларації та звернутися до нього у часи прийому, маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Зважаючи на Ваш теперішній стан, зателефонуйте, будь ласка, до ковідного відділення поліклініки за телефоном 725-11-56, графік роботи у суботу та неділю 09.00 – 17.00, перерва 13.00 – 14.00, у будні дні 08.00 – 18.00, де приймають чергові лікарі.
Дмитро Струков, завідувач амбулаторії №1 Центру ПМСД поліклініки №8
Viktoria Viktoria написав 03.11.2021 в 20:20:
Добрый день. Как я могу узнать номер телефона своего врача-гинеколога
> Касьяненко Татьяны Рудольфовны? Мне нужно отправить ей результаты анализов,
> чтоб узнать свои дальнейшие действия, а из за эпидемиологической ситуации в
> городе, я бы не хотела приезжать в поликлинику.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Вікторіє! Спостереження вагітних не може проводитись по телефону, лікар має бачити пацієнтку. У обмінній карті кожної вагітної є телефон жіночої консультації. Ви можете зателефонувати у години прийому лікаря та запросити її до телефону, щоб узгодити з нею особисто свої питання.
Ольга Савенкова, завідувачка жіночої консультації поліклініки №8
Ирина Ирина написав 27.10.2021 в 20:11:
Добрый день.Хочу записаться на узи и прием к гинекологу Чёрная Татьяна Павловна.Как это можно сделать.Можно какой то мобильный номер
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Ірино Станіславівно!
УЗД-дослідження проводиться за направленням лікаря-гінеколога. Тому рекомендуємо Вам записатися на лікарський прийом (через реєстратуру, по телефону 725-11-40, 725-11-41 або через медінформсистему Helsi) і за необхідності лікар прийме рішення про надання електронне направлення на проведення УЗД-дослідження.
З повагою, Ольга Савенкова, завідувачка жіночої консультації поліклініки №8
Виктория Виктория написав 27.10.2021 в 14:18:
Проводится ли сейчас в поликлинике вакцинация короноваком. Если да, то как записаться и какой режим работы?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна ВІкторіє!
У поліклініці проводиться вакцинація без запису за живою чергою.
Кабінети №№ 104, 105, 107. Графік роботи: понеділок - п'ятниця 08.00 - 16.00 (перерва 12.20 -13.30).
Вакцини: АстраЗенека, Короновак, Пфайзер
Необхідно мати укладену декларацію на надання первинної медичної допомоги без привязки до місця проживання (тобто у будь-якому медзакладі України).
Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор поліклініки №8
Олег Олег написав 24.10.2021 в 08:12:
23.10.2021 был вынужден обратится в Вашу поликлинику к деж по ковиду врачу Ичкенко , очень нормальный адекватный специалист , напрвмл меня на 7 этаж делать рентген , а лифт на этом крыле не работает , а человеку с пневмонией бегать по этажам это сомнительное удовольчтвие б короче их 5-6 работников Вашей поликлиники только одна пожилая женщина подробно описала как добраться до лифта у остальных услышал или грубость или пренебрежение , считаю это явно недоработкой Вашего руководства !Это просто недопустимо оказать больным людям в такой ничтожной услуге или Вы считаете что это не их обязанность ?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Олеже! Дякуємо за звернення та перепрошуємо за незручності. З медичним персоналом поліклініки буде проведено бесіда стовно виконання правил деонтологічної етики. Бажаємо Вам одужання та здоров’я!
Дмитро Струков, завідувач амбулаторії №1 Центру ПМСД поліклініки №8
Татьяна Татьяна написав 22.10.2021 в 15:46:
Здравствуйте,я хочу перезаключить декларацию. С кем я могу это сделать в вашей поликлинике? А то все сайты разные сведения пишут.
И еще,если я подозреваю у себя ковид,могу ли приходить к врачу на прием?
Или какие мои должны быть действия,чтобы получить направления на тест/рентген/анализы.
Спасибо
Відповідь Адміністрації: admin
У нашому медзакладі укладання декларацій на надання первинної медичної допомоги на теперішній час проводить лікар загальної практики-сімейний лікар Вітченко Лілія Володимирівна. Всі інші лікарі Центру ПМСД набрали максимальну кількість декларацій, визначену документами НСЗУ.
Усіх пацієнтів, які мають ознаки коронавірусної інфекції приймають виключно чергові лікарі-терапевти у відокремленому приміщенні поліклініки з окремим входом. До кабінетів прийому лікарів Центру ПМСД мають доступ лише пацієнти, які не мають симптомів інфекційних захворювань. Прийом проводиться без попереднього запису у порядку живої черги.
Дмитро Струков, завідувач амбулаторії №1 Центру ПМСД поліклініки №8
Світлана Світлана написав 19.10.2021 в 14:36:
Підкажіть, будь ласка, години роботи віконця з печатками. дякую.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Світлано! Мабуть, Ви маєте на увазі кабінет №213 на другому поверсі, де завіряються лікарняні, довідки, рецепти. Графік його роботи наступний: понеділок – п’ятниця 08.00 – 19.00, субота 08.00 – 14.00.
З повагою, Ірина Танцура, ст.. медичний реєстратор
Наталія Наталія написав 18.10.2021 в 18:52:
В 2018 году я и моя семья заключила декларацию с доктором Даниленко, т.к. наша участковая врач Ушакова уже декларации не принимала. За 2 года я 4 раза приходила к врачу Даниленко. Первый раз у меня болела шея(просквозила) она меня отправила к генекологу. Остальные 3 раза по простуде. Лучше бы не приходила. Даже больничный не выпишет. И что же это за реформа, если от хорошего врача я перешла к ремесленнику и выхода никакого. Моя семья вообще не ходит к ней, посмотрев на мои примеры. Предложите выход из ситуации.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Наталіє! Повідомляємо Вам, що кожен пацієнт має право змінити лікаря, з яким він уклав декларацію на надання первинної медичної допомоги, та обрати іншого фахівця первинної ланки медицини без прив’язки до місця проживання. Для укладання нової декларації необхідно визначитися де і з ким Ви будете підписувати декларацію та звернутися до обраного Вами лікаря з документами (паспорт, ідентифікаційний код), при собі необхідно мати мобільний телефон
Дмитро Струков, завідувач амбулаторії №1 Центру ПМСД поліклініки №8
Полина Полина написав 12.10.2021 в 21:11:
Подскажите, пожалуйста, я могу заключить декларацию с врачом Танько Н.Ю? Если да, то что для этого нужно? Я могу просто прийти на прием с документами и там оформить?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Поліно!
На теперішній час декларації на надання первинної медичної допомоги укладає лише сімейний лікар Вітченко Лілія Олексіївна (кабінет 226, графік прийомів: пон 15-19, вт 8-12, ср 14-18, чт 9-13, пн 13-17). Лікар Вітчтенко Л.О має вищу кваліфікаційну категорію та стаж роботи більше 20 років/
Усі інші лікарі ЦПМСД завершили укладання декларацій, набравши максимальну кількість пацієнтів.
Для укладання декларації пацієнт повинен мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор полікліліники №8
Людмила Людмила написав 11.10.2021 в 15:30:
Можно сделать экспресс тест на коронавирус без направления? Если да, то в каком кабинете и график приема.
Людмила Муравицкая
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Людмило!
Швидкий тест на Covid-19 робиться за направленням лікаря-терапевта, з яким укладена декларація або лікаря-терапевта, який чергує у кабінеті прийому пацієнтів з підозрою на Covid-19.
Радимо Вам звернутися до свого сімейного лікаря та вирішити питання про надання направлення.
З повагою, Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД поліклініки №8
Наталья Наталья написав 08.10.2021 в 22:08:
Вопрос к администрации: по назначению невропатолога прошла курс физиотерапии 4 сеанса. В helsi.me у меня указано 12 сеансов, якобы мною пройденных. Зачем добавили несуществующие 8 сеансов, тем более у физиотерапевта (Повзик Андрій Вікторович), которого я даже не видела? Подключали к аппаратам и отключали медработницы, кстати, очень приятные и ответственные.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Наталіє!
Нами розглянуте порушене Вами питання стосовно фізіотерапевтичного лікування у відділенні відновного лікування поліклініки №8.
Повідомляємо, що відомості щодо Ваших візитів до медінформсистеми helsi.me можуть вносити лише лікарі, а не медичні сестри, які проводять ці процедури. Повзик А.В. є лікарем-фізіотерапевтом відділення, саме тому він і вносив Ваші дані до системи.
Стосовно отриманих Вами 4 сеансів, замість 12, які були вказані лікарем, то ймовірною причиною розбіжності став збій роботи самої системи helsi.me, яка продублювала внесені дані.
Перепрошуємо за ситуацію, що склалася.
Для більш детальної відповіді необхідна додаткова інформація: Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, діагноз, дати, в які Вами були отримані процедури, контактний телефон.
Я.О. Демковська, завідувачка відділення відновного лікування поліклініки №8
Ярмола Олександр Юрiйович Ярмола Олександр Юрiйович написав 05.10.2021 в 11:50:
Вітаю! Змушений написати сюди, тому що на гарячу лінію потрапити неможливо! У мене немає стаціонарного телефону, а дзвонити з мобільного цілий день ніяких грошей не вистачить.
Підкажіть, хто з лікарів зараз заміщає ПЕРХУН Вікторія Миколаївна? Потрібні ПІБ і контактний телефон (мобільний, якщо можна). Я здав сьогодні ПЛР тест і перебуваю на самоізоляції. Хочу дізнатися результат тесту.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Олександре Юрійовичу!
ЛІкар-терапевт Перхун В.М. виходить з відпустки і 6 жовтня 2021 року буд на роботі. Зеерніться, будь ласка, до неї для з'ясування результатів тестування.
Бажаємо Вам здоров'я.
Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД
Александр Александр написав 02.10.2021 в 15:07:
Был на приеме 29-го числа у Ечкенко Бориса Николаевича с жалобами, что держится высокая температура уже 9 день.
Врач послушал и сказал, что в легких чисто и выписал направление на тест ПЦР.
Из лечения было назначено противовирусный Сельтавир и витамамины ( я как понял заготовка для всех, так как напечатано заранее). Возмущен, что врача не смутила моя высокая температура в течение 9 дней и не было назначено никаких дополнительных анализов, даже на рентген не направил. Благо сам додумался 30.09 сделать КТ. Результат двусторонняя пневмония и 25% поражения легких. А тест кстати пришел отрицательный. Требую проверить данного врача на проф. пригодность. Иначе с таким лечением и умереть можно.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Олександре! З приводу питання, порушеного Вами у зверненні, повідомляємо наступне.
З лікарем-терапевтом Ечкенко Б.М. була проведена бесіда щодо вимог протоколу ведення хворих на Covid-19, лікар надав пояснювальну записку по фактах, які Вами викладені.
Крім того, проведене пленерне засідання з лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги з питань виконання протоколів обстеження та лікування хворих на коронавірусну інфекцію в амбулаторних умовах.
Під час особистого спілкування з завідувачем амбулаторії №1 поліклініки Струковим Д.В. Вам були надані роз’яснення щодо ситуації, що склалась та було знайдено порозуміння.
М.В. Ушакова, заступник головного лікаря з медичної частини поліклініки №8
Екатерина Екатерина написав 30.09.2021 в 15:53:
Добрый день. Можно сделать флюрографию без направления и записи?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Катерино!
Якщо у Вас є електронне направлення лікаря на проведення флюорографічного обстеження, надане будь-яким медзакладом, то Вам буде надана ця послуга в нашій поліклініці безкоштовно.
За відсутності направлення його можна зробити на платній основі. Необхідно мати с собою паспорт та звернутися безпосередньо до кабінету флюорографії (кабінет №111, 1 -й поверх), працює з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 18.00, перерва 13.00-13.30
Маріанна Ушакова, застурник головного лікаря з медичної частини
Диана Диана написав 29.09.2021 в 21:08:
Здравствуйте! Мне выдали направление на анализ крови и мочи в 306 кабинете для медосмотра на работу. Можно узнать, где я могу получить результаты анализов?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Діано!
Результати аналізів буде передано у 306 кабінет. Коли Ви завершите проходити обстеження та прийдете на прийом до лікаря-терапевта кабінету №306 за допуском на роботу, аналізи будуть у лікаря.
Дякуємо Вам за звернення.
Вікторія Сахненко, медична сестра кабінету медоглядів
Наталья Наталья написав 29.09.2021 в 13:47:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я зробила першу вакцинацію і не бачу відмітку в helsi. Вакцинацію робила через своє місце роботи. Що треба зробити, щоб побачити відмітку в helsi? Я підписувала декларацію в 8 поліклініці, у вас. Дякую.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Наталіє Ігорівно!
Нами перевірена наявність запису про вакцинацію у створеному Вами персональному кабінеті медичної інфорсистеми Helsi.
Факт проведеного щеплення зафіксовано (висилаємо Вам на електронну пошту скріншот сторінки). Кабінет функцональний, відповідає наявним вимогам. Не можемо дати однозначну відповідь, чому Вам недоступна для перегляду. ця інформація. Спробуємо з'ясувати це питання.
З повагою, Олена Клименко, модератор МІС Helsi поліклініки №8
Анна Анна написав 27.09.2021 в 14:58:
Здравствуйте! Нужно ли записываться на приём к терапевту для подписания декларации?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Анно!
Для укладання декларації на надання первинної медичної допомоги Вам необхідно прийти в поліклініку у години прийому лікаря-терапевта, з яким Ви збираєтесь підписати декларації, та звернутися до нього без черги.
З собою слід мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД Шановна Анно!
Для укладання декларації на надання первинної медичної допомоги Вам необхідно прийти в поліклініку у години прийому лікаря-терапевта, з яким Ви збираєтесь підписати декларації, та звернутися до нього без черги.
З собою слід мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Інформуємо Вас, що наразі укладання декларацій з пацієнтами проводить лікар-терапевт
Вітченко Лілія Олексіївна (кабінет 226), усі інші лікарі вже уклали максимальну кількість декларацій.
Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222