Гостьова книга

Шановні відвідувачі сайту!

8-форум

Адміністрація поліклініки дякує всім, хто звертається на Гостьову сторінку сайту. Сподіваємося, що вона дозволить нам вести змістовний і доброзичливий діалог, який сприяє підвищенню якості медичного обслуговування у нашому медзакладі.

При цьому просимо врахувати, що ми залишаємо за собою право видаляти повідомлення, що містять образи, погрози, ненормативну лексику та спам.

Залишити новий запис у Гостьовій книзі

 
 
 
 
 
 
Поля зі значком * є обов’язковими для заповнення
605 записів
Наталия Наталия написав 27.09.2021 в 13:29:
Делают ли в поликлинике массаж.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Наталіє!
У поліклініці №8 проводиться лікувальний масаж. За необхідності його проведення направлення на процедуру надає лікуючий лікар (це може бути лікар-терапевт, з яким укладена декларація, або лікар-фахівець), вказуючи, на якому сегменті тіла повинен проводиться масаж.
З направленням (електронним або паперовим) пацієнт звертається до кабінету 610 (6-й поверх), де його реєструють на пропонують час проведення процедури та фахівця, який виконуватиме призначення.
Інші види масажу – антицелюлітний, розслаблюючий – у поліклініці не проводяться.
З повагою, Яна Демковська, завідувачка відділу відновного лікування поліклініки №8
Наталья Наталья написав 25.09.2021 в 11:48:
Добрый день,я хотела бы записаться к врачу онлайн ,как мне это сделать?
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, Наталіє! Для запису на лікарський прийом онлайн Вам необхідно скористатися медичною інформсистемою Helsi, попередньо зареєструвавшися в системі.
Посилання з роз'ясненнями:
https://8pol.city.kharkov.ua/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%b8%d0%ba-%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%82%d1%8b-%d0%b2%d1%80%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%b9/?lang=ua
Ірина Танцура, ст. медичний реєстратор поліклініки №8
Наталья Наталья написав 24.09.2021 в 16:31:
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, я зробила першу вакцинацію і не бачу відмітку в helsi. Вакцинацію робила через своє місце роботи. Що треба зробити, щоб побачити відмітку в helsi? Я підписувала декларацію в 8 поліклініці, у вас. Дякую.
Наталья
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Наталіє Ігорівно!
Нами перевірена наявність запису про вакцинацію у створеному Вами персональному кабінеті медичної інфорсистеми Helsi.
Факт проведеного щеплення зафіксовано (висилаємо Вам скріншот сторінки на електронну пошту). Кабінет функцональний, відповідає наявним вимогам. Не можемо дати однозначну відповідь, чому Вам недоступна для перегляду ця інформація. Спробуємо з'ясувати це питання.
З повагою, Олена Клименко, модератор МІС Helsi поліклініки №8
Татьяна Татьяна написав 22.09.2021 в 14:40:
Обращалась для получения сертификата о вакцинации. Запись к врачу 2 раза отменялась, о чем приходило смс-сообщение от системы Helsi, по телефону записывалась на новое время - всё достаточно удобно. Сертификат получила быстро, за что благодарна медсестре, работающей с доктором Эчкенко Б.Н.
Из пожеланий - выделить доктору кабинет попросторней :), очень уж тесно.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Тетяно!
Дякуємо за Ваш допис та позитивну оцінку роботи медпрацівників поліклініки.
Що стосується побажання, то приймаємо його до уваги та хочемо зазаначити, що на теперішній час реалізувати його, на жаль, немає можливості.
Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД
Володимир Володимир написав 10.09.2021 в 08:59:
Шановна Олена Станіславівна та колектив медичного закладу!
Я хочу висловити всім Вам свою щиру вдячність, без перебільшення, відмінно налагоджену роботу відділення імунізації проти «SARS CoV-2».
Ваша робота з населенням з питання захисту людей від цієї інфекції може слугувати взірцем для інших поліклінічних закладів охорони здоров’я!
З щирою вдячністю та повагою до Вашої непростої праці!
З повагою,
Володимир Миколайович Сайко
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Володимире Миклайовичу! Дякуємо Ваш відгук та подяку.
Дійсно ми дуже серйозно підходимо до вирішення організаційних питань з проведення вакцинації проти Cоvid-19, розуміючи надзвичайну важливість цієї роботи.
Вдячні всім нашим пацієнтам, які долучилися до імунізації і зробили щеплення. Запрошуємо всіх, хто ще не встиг або вагається, імунізуватися та бути захищеними перед серйозними викликами, що несе нова хвиля пандемії.
З повагою та побажанням здоров'я, Олена Чумаченко, головний лікар КНП МП №8 ХМР
Раиса Раиса написав 08.09.2021 в 14:54:
Добрый день! Редко пишу отзывы, но в этот раз хочется сделать исключение. Речь пойдет о медработниках дневного стационара поликлиники №8.
Так сложилось, что заболев, первое время лечилась амбулаторно и по направлению семейного врача попала в дневной стационар нашей поликлиники. Были назначены капельницы, внутримышечные инъекции. Манипуляции не из приятных, но профессиональное мастерство медицинских сестер реально помогало переносить их вполне нормально. И это казалось нормой, но, как говорится, все познается в сравнении.
Болезнь, к сожалению, усугубилась, и пришлось продолжить лечение в специализированном стационаре. Вот тут то и довелось ежедневно в течение десятидневного лечения вспоминать наших медицинских сестричек и их виртуозное мастерство.
Да и как было не вспоминать, когда приходилось терпеть по нескольку попыток входа в вену для постановки одной капельницы, ввод лекарства в вену со шприца заканчивался наложением повязок из магнезии, Синюшные кровоподтеки на месте манипуляций стали нормой, а болезненность не проходит уже более недели.
Сделала для себя выводы: если капельницы – то только в дневном стационаре поликлиники №8. Четко налаженная работа отделения, что является заслугой его заведующей Валентины Борисовны Повзик, позволяет получать эффективную медицинскую помощь.
Настоящий профессионализм, чуткость, человечность, сопереживание – эти качества медработников дневного стационара: врачей Повзик В.Б., Иговской А.Н., ст. медицинской сестры Курило М.В., медсестер Басаровой Н.А., Бабичевой Л.В. просто бесценны.
Здесь приятно находится, поскольку каждая палата укомплектована всем необходимым –новой удобной мебелью, постельными принадлежностями, поддерживается идеальная чистота и порядок. А еще сделан хороший современный ремонт. Поверьте, это немаловажно для людей, проводящих в отделении несколько часов, ведь недаром говорят, что стены тоже лечат…
За все это низкий поклон главному врачу поликлиники Елене Станиславовне Чумаченко, которая стояла у истоков создания в поликлинике дневного стационара (кстати говорят, что он самый большой среди дневнііх стационаров других медучреждений Харькова и области) и продолжает успешно развивать это отделение.
Проблемы со здоровьем часто застают нас врасплох, но как важно, когда есть куда и к кому обратиться за медпомощью, будучи уверенным, что тебе помогут и сделают это качественно и эффективно.
С глубоким уважением и благодарностью, Раиса Васильева
Відповідь Адміністрації: admin
Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу медичних працівників денного стаціонару – провідного відділення поліклініки.
Дійсно, денний стаціонар є підрозділом, який виконує дуже важливу місію. Відділення розраховане на 57 профільних ліжок, серед яких є ліжка терапевтичного, неврологічного, хірургічного та акушерсько-гінекологічного профілю. Тут щорічно проходять лікування близько 4 тисяч наших пацієнтів.
Медпрацівники, які працюють у відділенні, – справжні профі й вболівають душею за роботу. Впевнена, що денний стаціонар поліклініки №8 і надалі слугуватиме пацієнтам, забезпечуючи високий рівень лікування.
З побажаннями здоров’я, Олена Чумаченко, головний лікар КНП МП №8 ХМР
Игорь Игорь написав 08.09.2021 в 10:19:
Здравствуйте!
Хочу подписать декларацию с выбранным терапевтом на предоставление первичной медико-санитарной
помощи.
К кому я должен обратиться и какие необходимы документы?
Игорь Феликсович
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, Ігоре Феліксовичу!
Вам потрібно звернутися до обраного Вами лікаря-терапевта у години його лікарського прийому, без черги.
З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Просимо звернути увагу, що не всі лікарі укладають декларації у зі'язку з підписанням ними максимальної кількості декларацій.
Аактуальоні відомості на сайті поліклініки за посиланням:
https://8pol.city.kharkov.ua/%d1%83-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d1%86%d1%96-%e2%84%968-%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%94-%d1%83%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b4%d0%b5%d0%ba-2/?lang=ua
Дякуємо за звернення та бажаємо доброго здоров'я!
З повагою, Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД поліклініки №8
Кристина Кристина написав 07.09.2021 в 10:20:
Здравствуйте. Не могу дозвониться к Вам по телефону, поэтому задам вопрос в письме.

Я сделала 2 вакцины Короновак от COVID-19 в одном из центров вакцинации Харькова (а именно по адресу: ул.Сумская 56). Первая вакцина есть в моей электронной мед. карте (Helsi), а вторая вакцина не внесена в систему. У меня на руках есть справки о вакцинации, имеется подписанная декларация с семейным врачом в Вашей поликлинике (с Мустафаевой Офелией). Вопрос: мой семейный врач (Мустафаева) сможет внести вторую вакцину в электронную систему на основании бумажной справки, которую я ей предоставлю на приёме? в самом центре (где я вакцинировалась) этого сделать не могут, т.к. врач, которая там принимала из Покотиловки. Направляют к моему семейному врачу. Просто хочу уточнить, что это может сделать мой семейный врач, чтобы не возникло недопонимания на приёме.
Заранее спасибо за ответ
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Кристино, Ваше питання буде вирішено позитивно. ЛІкар-терапевт Мустафаєва О.Б. зателефонуємо Вам особисто з цього приводу та надасть усі необхідні роз'яснення.
Наталія Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД поліклініки №8
Светлана Светлана написав 07.09.2021 в 09:34:
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, график работы кабинета флюорографии
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Світлано!
Кабінет флюорографічних длосліджень працює з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 14.00. Такий графік роботи дійсний включно до 30 вересня поточного року.
Дякуємо Вам за звернення та бажаємо здоров'я!
Галина Улесова, завідувач рентген-діагностичного відділення КНП МП №8 ХМР
Алена Алена написав 04.09.2021 в 17:33:
Подскажите пожалуйста, Резниченко Алексей Леонидович когда принимает?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Альоно!
Лікар-ендокринолог О.Л. Резніченко проводить прийоми відповідно до графіка.
Для консультації лікаря-ендокринолога Вам необхідно отримати електронне направлення у лікаря-терапевта, з яким укладено декларацію на надання первинної медичної допомоги.
Прийом лікаря-ендокринолога проводиться виключно за попереднім записом. Для цього необхідно звернутися до реєстратури поліклініки особисто або за телефонами 725-11-40, 725-11-41. За необхідності Вас також може записати на прийом до ендокринолога і лікар-терапевт.
З повагою, М.В. Ушакова, заступник головного лікаря з медичної частини КНП МП №8 ХМР
Юрій Л Юрій Л написав 02.09.2021 в 13:39:
Доброго дня,Чи можна зробити у вашій поліклініці рентген стравохода та шлунка,якщо я обслуговуюсь в поліклініці 10 Києвського р-ну м.Харкова.Якщо можна-що мені треба мати при собі?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Юрію!
Для проходження обстеження (ренгенографії шлунково-кишкового тракту) необхідно мати електронне направлення, надане лікарем, з яким у Вас укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, та попередньо записатися на обстеження.
Запис проводиться з 08.30 до 10.00 у вівторок та четвер у кабінеті №700 (7-й поверх).
З повагою, М.В. Ушакова, заступник головного лікаря з медичної частини КНП МП №8 ХМР
Алла Аніщенко Алла Аніщенко написав 30.08.2021 в 10:29:
Хочу подякувати сіменому лікарю Хагалі Аділь Алі за чуйність, увагу, професіоналізм! Завжди ставлю за приклад при розмовах про сучасну медицину нашу взаємодію зі своїм сімейним лікарем! Саме таким повинен бути сімейний лікар! Бажаю подальших успіхів у такій нелегкій лікарській справі!!!
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Алло! Дуже вдячні Вам за теплі слова на адресу нашого колеги - лікаря-терапевта Хагалі Аділь Алі.
Бажаємо Вам доброго здоров"я!
З повагою, Олена Чумаченко, головний лікар КНП МП №8 ХМР
Александр Александр написав 17.08.2021 в 12:23:
Добрый день.
Хочу у Вас заключить договор с семейным врачем. Предварительная запись нужна или в порядке живой очереди?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановний Олександре! Дякуємо за звернення!
Для укладання декларації на надання первинної медичної допомоги необхідно звернутися до обраного Вами лікаря у часи його прийому без попереднього запису. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
Ірина Танцура, ст. реєстратор медичний
Станислав Станислав написав 12.08.2021 в 22:36:
Скажите, пожалуйста, какой врач-терапевт обслуживает участок по адресу проспект Людвика Свободы, дом 39?
2. Есть ли у вас в поликлинике травматолог?
3. Можно ли вызвать травматолога или хирурга на дом в том случае, если больной, пострадавший от травмы сам не в состоянии прийти на приём в поликлинику?
Заранее благодарю за ответы.
С уважением, Станислав
Відповідь Адміністрації: admin
Доброго дня, Станіславе Сергійовичу!
Отримали Вашого листа, відповідаючи на поставлені питання, повідомляємо наступне:
Починаючи з 2018 року, закріплення лікарів-терапевтів за дільницями відповідно до адрес проживання пацієнтів перестав функціонувати. Відтепер надання первинної медичної допомоги лікарями-терапевтами поліклінік в Україні проводиться при наявності укладеної декларації конкретного пацієнта з конкретним лікарем мед закладу, що має договір з Національною службою здоров’я України.
Тож якщо Ви не маєте підписаної декларації, то, перш за все необхідно вирішити це питання. Треба обрати лікаря-терапевта та прийти у часи його прийому до медзакладу, маючи с собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
У нашій поліклініці декларації укладають лікарі Центру первинної меддопомоги, відомості про них подані на сайті за посиланням:
https://8pol.city.kharkov.ua/%d1%83-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%bb%d1%96%d0%bd%d1%96%d1%86%d1%96-%e2%84%968-%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d1%94-%d1%83%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d0%b4%d0%b5%d0%ba-2/?lang=ua
У разі необхідності надання ургентної допомоги до Вас додому може бути направлений лікар-терапевт, але в подальшому відсутність декларації буде перешкодою у наданні Вам медичної допомоги. Справа в тому, що прийоми лікарів-фахівців, у тому числі і травматолога, проводяться виключно за направленням лікаря-терапевта, з яким укладена декларація.
Запис на прийом проводиться через реєстратуру поліклініки.
Будуть питання, звертайтеся!
З побажанням здоров’я, Наталія Юріївна Танько, заступник головного лікаря Центру ПМСД
elena elena написав 26.07.2021 в 22:03:
Доброго дня!
Я пацієнтка Вашої поліклініки, маю декларацію з Єсіковою Г.С. Підкажіть будь ласка, чи видають сімейні лікарі 8 поліклініки міжнародні свідоцтва про щеплення або КОВІД-сертифікати для поїздки за кордон?
Маю 2 щеплення: перше отримала в березні 2021 року а друге 25 травня 2021 року.
Якщо так, який порядок отримання?
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Олено Анатоліївно!

Відповідаючи на Ваше питання, повідомляємо, що для його вирішення Ви маєте підійти до лікаря, з яким укладено декларацію у години його прийому та отримати сертифікат про вакцинацію. При собі необьхілно мати закордонний паспорт.

З побажанням здоров'я, Н.Ю. Танько, заступник головного лікаря Центру ПМСД
Тетяна Тетяна написав 26.07.2021 в 14:41:
Очень жаль, что на таком красивом сайте не удалось найти информацию для сдающих тест на COVID-19: приём лекарств и использование назальных спреев перед сдачей, и т.п. Тема актуальная, а информация если и есть, то спрятана.
Відповідь Адміністрації: admin
Шановна Тетяно! Дякуємо за допис та Вашу зацікавленість сайтом поліклініки.
Звичайно, роз'яснення з питання, яке Вас цікавить, на сайті є. З ним можна ознайомитися за посиланням:
https://8pol.city.kharkov.ua/%d1%8f%d0%ba-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b3%d0%be%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%b4%d0%be-%d0%b7%d0%b4%d0%b0%d1%87%d1%96-%d0%bf/?lang=ua
Вам було достатньо ввести в пошуковик сайту слово тест пбо ПЛР-тест і буде доступна для перегляду сторінка з матеріалами на цю тематику.
Бажаємо доброго здоров'я!
Н.Ю. Танько, заступник головного лікаря Центру ПМД
tatjana < tatjana < написав 21.07.2021 в 15:17:
Добрый день.
> Напишите, пожалуйста, номер участка Ахсарова,23 4 подъезд (гинеколог).
Відповідь Адміністрації: admin
Вітаємо Вас, шановнаТетяно!
За вказаною Вами адресою закріплено дільницю №2. Її обслуговує лікар акушер-гінеколог Бублій Марина Петрівна (кабінет №417).
Детальніше про жіночу консультацію поліклініки №8 - на сторінці сайту за посиланням
https://8pol.city.kharkov.ua/%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%ba%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b0/%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%8f-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%81%d1%83%d0%bb%d1%8c%d1%82%d0%b0%d1%86%d0%b8%d1%8f/?lang=ua
З повагою та побажанням здоров'я, В.В. Трібель, старша акушерка ЖК
alex alex написав 05.07.2021 в 14:42:
Здравствуйте Елена Станиславовна, Наталья Юрьевна и специалисты поликлиники! Благодарю вас за вакцинацию для меня и моей жены. Всё получилось очень хорошо. Большое спасибо!
Червяков А.Л.
Відповідь Адміністрації: admin
Вдячні Вам за відгук, шановний Олександрt Леонідовичe!
Бажаємо здоров'я Вам та Вашій родині!
Н.Ю. Танько, заступник головного лікаря ЦПМСД поліклініки №8
Людмила Людмила написав 22.06.2021 в 17:05:
Мы, пациенты поликлиники №8, Дзюба Л.В., Крыловецкая Е.П., Божко З.В., Божко В.В. хотим выразить благодарность и глубочайшую признательность нашему семейному врачу Шмагайло Елене Ивановне и медицинской сестре Светлане за их умение четко и слаженно работать, за их собранность, профессионализм, заботу и хорошее доброжелательное отношение к своим пациентам.
Очень хочется, чтобы руководство отметило нашего врача и медсестру в присутствии сотрудников коллектива, а если бы еще и премией – это было бы замечательно.
Валерий Валерий написав 22.06.2021 в 17:04:
От всей души поздравляем с Днем медицинского работника семейного доктора Скоромную Светлану Анатольевну, медицинскую сестру Людмилу Александровну, невропатолога Фортусову Елену Александровну, реабилитационного массажиста Агеева Алексея Александровича, ревматолога Половинку Светлану Николаевну, эндокринолога Резниченко Алексея Леонидовича.
Желаем всем здоровья, новых успехов в непростой работе, а также побольше поздравлений и добрых пожеланий от благодарны выздоравливающих пациентов
С уважением, Хоролец Валерий Иванович

Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222