ГІПНОСУГЕСТИВНА ТЕРАПІЯ З ПСИХОТЕРАПЕВТОМ ПОЛІКЛІНІКИ №8 ОЛЬГОЮ ПРАСОЛ – ЕФЕКТИВНЕ ПОДОЛАННЯ ТРИВОГИ ТА СБАЛАНСУВАННЯ ПСИХОЕМОЦІЙНОГО СТАНУ

Внутрішній неспокій, що як маленький черв‘ячок роз‘Їдає зсередини, передчуття чогось поганого, що обов‘язково має статися, постійний страх, тривога за себе та близьких, поганий сон… Усе це – найбільш поширені скарги при тривожному та депресивному розладах, кількість яких серед людей, на жаль, значно збільшилась за останні півроку, бо всі ми наразі живемо в умовах хронічного стресу, спричиненого  епідемією коронавірусної інфекціі.

Досить часто постійний страх та тривога перетікають у більш серйозні хвороби, такі як хронічна депресія, панічні напади або призводять до соматичних захворювань (гіпертонічна хвороба, ендокринні та неврологічні порушення тощо).

Аби цього не сталося,  ми радимо своєчасно звернутися до лікаря-психотерапевта, бо самостійно подолати постійну тривогу вдається  далеко не кожному.

В арсеналі сучасної медицини є достатня кількість ефективних протитривожних препаратів,  але їх краще приймати за призначенням лікаря, бо неправильний прийом таких ліків у деяких ситуаціях може не лише не допомогти, алей навпаки – зашкодити здоров’ю.

Окрім медикаментозної корекції тривожних розладів  фахівцями практикуються і різні психотерапевтичні методики.

Одна з них – гіпносугестивна терапія, яка є дуже ефективною для подолання патологічної тривоги.

Саме в нашому медзакладі – КНП «Міська поліклініка №8» ХМР – Ви маєте змогу пройти курс зазначеної терапії та сбалансувати свій психоемоційний стан.  Прийом, консультації та сеанси гіпносугестивної  терапії проводить лікар-невропатолог, психотерапевт Прасол Ольга Петрівна, висока кваліфікація та багаторічний практичний досвід якої слугує запорукою надання дієвої професійної допомоги.

Запис на прийом за телефоном: 0664288494

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222