• Головна
  • Актуальна інформація
  • Довідки для призначення і виплату державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами оформляються у поліклініці

Довідки для призначення і виплату державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами оформляються у поліклініці

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової  непрацездатності КЗОЗ «Харківська  міська поліклініка №8» Анжела Мокан нагадує про право оформлення вагітним жінкам, не застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, довідок для призначення  і виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Адміністрація КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» повідомляє, що в нашому лікувально-профілактичному закладі відповідно до закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та згідно наказу МОЗ України № 93 від 18.03.2002 року проводиться оформлення довідок (форма № 147/о) для призначення  і виплати державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Довідка заповнюється на підставі запису лікаря акушера-гінеколога в індивідуальній карті вагітної та породіллі (форма №111/о) у 30 тижнів вагітності.

Просимо вагітних звертатися до жіночої консультації КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» для своєчасного оформлення цієї довідки.

   

Теги:

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222