ДОПОВНЕНИЙ РЕЄСТР ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» ВКЛЮЧАЄ 239 ПРЕПАРАТІВ


Наказом МОЗ України від 05.02.2018 № 177 затверджено новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою. До реєстру додано 41 новий препарат.

Оновлений реєстр ліків включає 239 препаратів 48 виробників, з яких 18 виробників українських і 30 – іноземних (нагадаємо, що раніше до нього входило198 препаратів 43 виробників).

Оновлений реєстр також був доповнений ще 2 діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу — Лозартан (11 препаратів) та Глібенкламід (3 препарати). Загалом у програмі 23 діючі речовини.

У порівнянні з попереднім переліком у новому реєстрі стало на 24 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, на 14 – для діабету ІІ типу, на 3 – для лікування бронхіальної астми.

Завдяки новому механізму ціноутворення (додаткові 5 днів для фармкомпаній для зниження своїх цінових пропозицій), список безоплатних препаратів вдалося розширити додатково на 13 найменувань. У новому переліку вже міститься 47 препаратів, що на 100% відшкодовуватимуться за державний кошт.

Як і раніше, реєстр препаратів програми “Доступні ліки” включає інформацію про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати.

Ознайомитися з реєстром лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 22 січня 2018 року можна тут

Порядок видачі рецептів залишається незмінним. За наявності підстав їх виписують у ході прийомів лікарі-терапевти, лікарі-кардіологи, лікарі-ендокринологи  та лікар-пульмонолог. Нагадуємо про необхідність попереднього запису на лікарські прийоми.

Перелік аптек-учасниць програми «Доступні ліки», до яких можуть звертатися пацієнти поліклініки для отримання ліків за рецептами:

 
Найменування аптечного закладу № аптечного закладу Адреса аптечного закладу
ТОВ «Астарта» Аптека №3 пр. Перемоги, 59
ТОВ «Центральна районна аптека) Аптека №356 пр. Перемоги, 50Б
ТОВ «Титан» Аптека №2 пр. Л. Свободи, 52Б
КП «Муніципальна аптека міста Харкова» Аптечний пункт пр. Перемоги, 53
ТОВ «Євромед-інформ» Аптека №1 пр. Перемоги, 66
ТОВ «Менго» Аптека №21 пр. Перемоги, 61В
ТОВ «Менго» Аптека №88 пр. Л.Свободи, 33А
ТОВ «Глорія Фарм» Аптека №64 пр. Л.Свободи, 31
ТОВ «Медсервіс» Аптека №4 пр. Перемоги, 50А

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222