Завершено капітальний ремонт басейну міської поліклініки №8

У КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” завершено плановий капітальний ремонт басейну. По відгуках тих, хто вже встиг выдвыдати цей особливий об’єкт, що є предметом гордості керівництва та медпрацівників лікувальної установи, він змінився  до невпізнання і приємно дивує своїм оновленим виглядом.

НОВА ВЕРСІЯ ПО ФОРМІ І ПО СУТІ

Як повідомлялося, з кінця червня поточного року у басейні поліклініки проводилися великі ремонтні роботи. “Басейн працює у нашій поліклініці 17 років, – розповідає головний лікар Олена Чумаченко. – Увесь цей період він функціонував у нормальному технічному стані, але прийшов час, коли виникла необхідність у кардинальних змінах (як зараз прийнято говорити, потребувалося перезавантаження). Зваживши усі обставини, ми прийняли рішення про проведення капітального ремонту”.

Ремонт на такому специфічному об’єкті, як басейн, потребував докладання чималих зусиль. Частина спеціальних робіт виконувалася підрядчиками, але не менш значні об’єми взяли на себе фахівці будівельної групи поліклініки. Фінансування робіт проводилося за позабюджетні засоби медустанови.

На сьогодні басейн повністю оновився, як по зовнішніх атрибутах, так і по оснащенню. Зроблено перепланування приміщень з акцентом на зручность для відвідувачів і працівників. Функціонально, сучасно, стильний, зручно, красиво, – так можна коротко охарактеризувати зовнішні зміни і реалізовані дизайнерські рішення.

У процесі ремонту були повністю замінені комунікації: сантехніка та електропроводка; зроблена ефективна гідроізоляція; на всій площі з’явилась нова облицювальна плитка; збільшена кількість душових кабінок; куплені нові меблі, устаткування для роздягалень; відремонтований зал для занять гімнастикою та кабінети тренерів.

Особлива увага була приділена вирішенню питань, пов’язаних з очищенням води. Встановлено сучасне устаткування італійського виробництва з автоматичною системою очищення і знезараження води, підтримки нормального рівня PH.  Здійснюється цілодобова фільтрація води.

ІНСТРУМЕНТ РІШЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАВДАНЬ

“Вирішуючи питання медичного обслуговування жителів Олексіївського житлового масиву, ми націлені на виконання такого важливого завдання, як здійснення профілактичних заходів, – підкреслює головний лікар поліклініки Олена Чумаченко. – Це стратегічна лінія, яка визначена Департаментом охорони здоров’я Харківської міської ради, і вона, як показує практика, не має альтернативи.

Саме тому в нашій медустанові організовано і функціонує відділення відновного лікування, що має широкий спектр медичних послуг. Басейн є одним з підрозділів цього відділення. Ми розглядаємо його як  ефективний інструмент  профілактики різнопланових захворювань і рекомендуємо широко застосовувати з лікувальною та профілактичною метою, адже користь плавання для здоров’я людини важко переоцінити”.

ЗАНЯТТЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ ВІК, МОЖЛИВОСТІ І СМАКИ

У оновленому басейні відвідувачів чекають приємні сюрпризи. Його тренери підготували нові програми, осучаснили формати занять, запропонували розширити віковий ценз відвідувачів.

У басейні працюють:

  • групи аквааеробіки;
  • групи оздоровчого плавання;
  • групи для малюків (з 3-х років і старше) з батьками;
  • групи для дітей шкільного віку;
  • групи для вагітних жінок.

Паралельно проходять заняття у залі лікувальної фізкультури.  Тут займаються:  групи традиційної ЛФК, групи фітнесу та інших сучасних оздоровчих напрямів, почали проводитися заняття йоги для початківців. Основна спрямованість усіх видів занять – оздоровлення серцево-судинної системи, профілактика захворювань хребта, інших поширених патологій, досягнення профілактичного ефекту. У оздоровчому комплексі, де знаходиться басейн, встановлена кедрова бочка, що сприяє лікуванню та профілактиці різних захворювань.

Заняття ведуть кваліфіковані інструктори лікувальної фізкультури, які мають вищу кваліфікаційну категорію:

  • Катерина Валеріївна Ломтєва – майстер спорту з акробатики, магістр-реабілітолог з вищою освітою та великим стажем практичної роботи, має перший спортивний розряд по гімнастиці;
  • Олена Юріївна Нагорна, досвідчений інструктор ЛФК вищої кваліфікаційної категорії, має спеціальну підготовку, застосовує авторські напрацювання спеціальних комплексів вправ для схуднення та профілактики остеохондрозу.

Басейн працює з 08.00 до 19.00 по вівторках, четвергах та суботах. Місцерозташування – будівля поліклініки №8, 2-й поверх. Щоб дізнатися більше, телефонуйте за  телефонами: 725-11-43, 095-295-32-52, 095-667-22-84.  

На знімках: оновлений басейн та його гості – завідувачі відділеннями КЗОЗ “ХМП №8”

DSC 1144
DSC 1191
DSC 1184
DSC 0865
DSC 0863
DSC 0850
DSC 0836
DSC 0857
DSC 0843
DSC 0837
DSC 0870
DSC 0782
DSC 0784
DSC 0829
DSC 0785
DSC 0811
DSC 0789
DSC 0788
DSC 0798
DSC 0791
DSC 0799
DSC 0813
DSC 1511

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222