ЗАПРОШУЄМО ВАКЦИНУВАТИСЬ ВІД COVID-19 У ПОЛІКЛІНІЦІ №8

Шановні пацієнти!

КНП «Міська поліклініка №8» Харківської міської ради проводить щеплення пацієнтів від COVID-19.

Наразі очікується надходження партії вакцин CoronaVac та AstraZeneka. Як показує досвід, обидві вакцини формують стійкий імунітет  та допомагають протистояти тяжкому перебігу захворювання,  є безпечними та добре переносяться людьми різного віку. Щеплення названими вакцинами входить до переліку, що слугує перепусткою для виїзду до низки закордонних країн.

У поліклініці діє пункт щеплення, де створено необхідні умови для комфортного проведення вакцинації. Адміністрація подбала про маршрут пацієнта, що забезпечує дотримання усіх чинних вимог і робить безпечним відвідування пункту щеплення пацієнтами. Медпрацівники, залучені до вакцинації,  мають високу кваліфікацію й практичний досвід та також пройшли спеціальне навчання.

Щоб записатися на вакцинацію, слід звернутися до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, для попереднього запису. Вам зателефонують та узгодять дату й час проведення щеплення.

Вкотре наголошуємо:  лише вакцинація від COVID-19 дозволить усім нам захистити себе і свої родини та повернутися до звичного життя.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

На знімках: у кабінеті щеплення поліклініки №8, щеплення проводить медична сестра вищої кваліфікаційної категорії І.В. Колеснік

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222