ЗБЕРЕГТИ ТА ПОКРАШИТИ ЯКІСТЬ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ, ОБЄДНУЮЧИ ЗУСИЛЛЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ ТА ПАЦІЄНТІВ

Вже декілька місяців заклади охорони здоров’я країни, включаючи КУОЗ «Харківська міська поліклініка №8» активно працюють над реалізацією прийнятої в Україні медичної реформи. «Наразі настав важливий період, результати діяльності якого безпосередньо позначаться на подальшому фінансовому забезпеченні нашого медзакладу, а відтак – на об’ємі та якості медичних послуг, які ми зможемо надавати пацієнтам, – роз’яснює головний лікар поліклініки №8 Олена Чумаченко. – Наскільки успішно ми пройдемо цей шлях значною мірою залежить від самих пацієнтів».

Принцип «гроші ходять за пацієнтом», який є однією з новацій реформування зможе бути ефективним за умови підтвердження поліклінікою кількісних показників контингенту, який реально обслуговується у медзакладі.

У першу чергу, йдеться про кількість підписаних лікарями та пацієнтами декларацій на надання первинної медичної допомоги. Як повідомлялось, медзаклади, які уклали угоди з НСЗУ, будуть фінансуватися за базовим тарифом 370 грн. на людину на рік із застосуванням вікових коефіцієнтів за пацієнтів, які мають декларації.

Інформуємо Вас, шановні, пацієнти, що станом на 10 липня 2018 року понад 40 тис. людей (близько 50 відсотків жителів території обслуговування поліклініки №8) визначилися з вибором лікаря і підписали декларації на надання первинної медичної допомоги. Окремі лікарі-терапевти (Руднєва С.В, Зайцев А.М., Ушакова М.В.) наближаються до рекомендованої кількості пацієнтів, що складає 2 тис. осіб на одного лікаря-терапевта.

Спільно з фахівцями Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради  адміністрація нашої амбулаторно-поліклінічної установи активно проводять роботу з підготовки документації та проведення низки необхідних організаційно-правових заходів щодо очікуваного укладання угоди з Національною службою здоров’я України. За умови підписання договору до 25 серпня медзаклад зможе отримати фінансування для надання первинної медичної допомоги вже у жовтні.

Тож  об’єм фінансування буде знаходитися у прямій залежності, насамперед, від кількості підписаних декларацій. І відповідальний вибір самого пацієнта дозволить безпосередньо впливати на суму коштів, які надійдуть у поліклініку.

Є ще одна складова, що в недалекому майбутньому впливатиме на фінансування медустановою. Йдеться про надання коштів з розрахунку 240 грн. у рік за пацієнтів, які проживають на території  обслуговування закладу, але ще не підписали декларацію про вибір лікаря. При цьому отримання даної субвенції від НСЗУ можливе за умови підтвердження кількості пацієнтів так званим червоним реєстром, що формується у реєстратурі поліклініки.

Тож пацієнти, які ще не підписали декларації мають звернутися до свого дільничного терапевта або до реєстратури поліклініки для звірки та внесення своїх персональних даних  до поліклінічного реєстру. При собі необхідно мати паспорт.

Таким чином, щоб закласти основи фінансування поліклініки, вся діяльність якої підпорядкована наданню якісних медичних послуг мешканцям Олексіївського мікрорайону м. Харкова, треба об’єднати зусиллями медпрацівників та самих пацієнтів.

Адміністрація поліклініки в черговий раз нагадує про необхідність визначитися з вибором лікаря-терапевта, який буде опікуватися Вашим здоров’ям,  та підписати декларацію про надання первинної меддопомоги. Процедура підписання не обтяжлива і займає мінімальну кількість часу. Нагадуємо, що при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.   Для проведення звірки персональних даних звертайтеся до дільничних терапевтів та реєстратури. Не зволікайте з візитом до поліклініки, пам’ятайте про його важливість! 

АДМІНІСТРАЦІЯ КУОЗ  «ХМП №8»

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222