пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №8» ХМР НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВИКОНКОМУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЯК ОДНУ З КРАЩИХ МЕДУСТАНОВ ХАРКОВА

Колектив поліклініки отримав цю нагороду за сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я в місті Харкові та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

У ході нагородження медзакладів, що проходило в Харківській міськраді, відзначена визначальна роль в успіхах колективів їх керівників – головних лікарів.

«Бути головним лікарем дуже важко: організувати злагодженість в колективі, впроваджувати медичну реформу, ремонтувати ваші медустанови і часом брати на себе стільки невдячної господарської роботи. Але ви все це робите, і робите добре. Я вдячний кожному з вас, що в нелегкий час пандемії ви змогли організувати колектив і пройшли це випробування гідно. Будьте впевнені, місто гідно оцінює вашу працю. Низький вам уклін за це», – сказав у привітанні секретар міської ради Ігор Терехов.

Ці теплі слова повною мірою стосуються головного лікаря КНП «Міська поліклініка №8» Олени Станіславівни Чумаченко, яка з 1994 року очолює наш медичний заклад. Розповідаючи про сьогодення поліклініки, вона зазначає:

Ми прагнемо, щоб кожен наш пацієнт відчував себе комфортно й був упевнений, що його здоров’ям займаються кваліфіковані фахівці.

Візитівкою нашого медзакладу, що займає високі рейтингові місця серед харківських установ охорони здоров’я, є:

 • вищий рівень акредитації, який присвоюється поліклініці понад двадцять років поспіль;
 • висока професійна підготовка медичного персоналу;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • використання новітніх методик діагностики та лікування;
 • комфортне перебування в медзакладі.

В останні роки у нас широко використовуються інформаційні технології, привносячи додаткові можливості для комунікації з пацієнтами.

Поліклінікою підписані договори з НСЗУ по 12 пакетах, включаючи 11 пакетів на вторинному ланці, що є найкращим показником серед поліклінічних медустанов України.

Сьогодні понад 60 тисяч харків’ян вибрали наших лікарів і підписали декларації на надання первинної медичної допомоги.

Дорожимо вашою довірою, шановні пацієнти, і будемо робити все, щоб ви отримували в нашій поліклініці високоякісну ефективну медичну допомогу.

Здоров’я кожному з Вас!

З великим задоволенням повідомляємо, що напередодні професійного свята Дня медичного працівника наші колеги були вшановані нагородами:

 • Демковськая Яна Олександрівна, завідувачка відділення відновного лікування, нагороджена Почесною грамотою Харківської міської ради;
 • Колесник Ірина Володимірвна, медчна сестра ЦПМСД, відзначена Подякою Харківського міського голови.Подробнее о награждении – на странице поликлиники №8 в Фейсбук по ссылке:
  fb.me/poliklinikakharkov

 


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222