КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №8» ХМР – НАШЕ СЬОГОДЕННЯ. НА ЮТУБ-КАНАЛІ МЕДЗАКЛАДУ НОВИЙ ВІДЕОРОЛИК

Відеоролик містить розповідь про наш медичний заклад – КНП «Міська поліклініка №8» ХМР. Головний лікар поліклініки, к.м.н. Олена Чумаченко, завідувачі відділень та посадові особи медзакладу інформують про широкий спектр медичних послуг, які надаються в поліклініці, наявну матеріально-технічну базу, впроваджені сучасні методики діагностики та лікування, що слугують здоров’ю харків’ян.

Впродовж діяльності, що триває майже 40 років, у пріоритеті колективу були й залишаються якісне надання медичної допомоги харків’янам, постійний розвиток та вдосконалення рівня медичних послуг.

Почесний статус провідної амбулаторно-поліклінічної установи Шевченківського району й Харкова, високі рейтингові місця в міській сфері охорони здоров’я, численні нагороди, а найголовніше – добрі відгуки та слова вдячності пацієнтів, – усе це сьогоднішній день поліклініки №8, результат роботи її колективу, який налічує більше 270 співробітників – лікарів, медичних сестер, молодшого медичного та адміністративного персоналу.

Запрошуємо до перегляду актуальний відеоматеріал за посиланням https://youtu.be/GIVg8Sdlgn4

Усі матеріали ютуб-каналі поліклініки

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222