КОВІДНЕ БЕЗСОННЯ ЗАГРОЖУЮ СТІЙКИМИ РОЗЛАДАМИ ЗДОРОВ’Я ТА ПОТРЕБУЄ ВЧАСНОГО ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ-ПСИХОТЕРАПЕВТА

Кількість скарг на безсоння останнім часом дуже зросла. Запит “безсоння” у Гугл протягом 2020 року був частішим ніж будь-коли. В англійській мові навіть з’явився для цього термін: coronasomnia або Сovid-somnia – “ковідне безсоння”.

Люди, які перехворіли на коронавірусну інфекцію часто скаржаться на безсоння. Крім того, порушення звичного режиму й тривала невизначеність пандемічних часів спричинює розлади сну в багатьох людей.

Безсоння через пандемію дуже ускладнює життя. Постійні проблеми із засинанням або неякісний сон мають довгостроковий вплив на здоров’я, а саме: ожиріння, тривога, депресія, серцево-судинні захворювання та діабет.

Дефіцит сну, який фахівці визначають як сон менш ніж сім годин, позначається й на працездатності. Він погіршує концентрацію уваги, уповільнює реакцію, впливає на настрій та змушує припускатися помилок.

Якщо проблеми зі сном не зникають протягом певного часу, фахівці радять звертатися до лікаря – це наразі дуже важливо.  Коли люди не звертаються вчасно по допомогу при проблемі зі сном, вона може перетворитися на стійкий розлад, лікувати який набагато важче.

Якщо Ви страждаєте від безсоння, Вам складно засинати або Ви не відчуваєте себе відпочившими вранці, радимо звернутися до лікаря-психотерапевта.

У КНП «Міська поліклініка №8» ХМР прийом веде кваліфікований та досвідчений лікар-психотерапевт, невролог вищої кваліфікаційної категорії Ольга Петрівна ПРАСОЛ. Прийом проводиться за наявності електронного направлення сімейного лікаря або лікуючого лікаря-фахівця. Детальніше за телефоном: 0664288494

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222