КРАЩИМ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ВРУЧЕНО ПОДЯКИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВАЛЕРІЯ ПИСАРЕНКО

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – були нагороджені представники цієї важливої ​​професії, які представляють два провідних медичні заклади Шевченківського району м.  Харкова.

Колективи КНП «Міська поліклініка №8» ХМР і КНП «Міська стоматологічна поліклініка №7» привітали народний депутат України Валерій Писаренко та голова Шевченківської районної адміністрації Харківської міськради Володимир Котковський.

Вони подякували медикам за їхню нелегку, але дуже затребувану і важливу роботу, побажали подальших успіхів, міцного здоров’я, удачі, добробуту. Гості та учасники зустрічі говорили про рідний Харкові, про його сьогодення і майбутнє.

Стати однією командою, підтримати зміни на краще, використовувати досвід кожного фахівця на благо розвитку Харкова і України закликав медичних працівників Валерій Писаренко.

До присутніх звернулися керівники медустанов: головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР Олена Чумаченко та головний лікар КНП «Міська стоматологічна поліклініка №7» ХМР Сергій Курочка. Олена Станіславівна та Сергій Вікторович привітали колег з професійним святом, подякували гостям за увагу і підтримку, яку вони надають медичним закладам на важливому етапі трансформації медичної галузі.

Олена Чумаченко відзначила внесок Валерія Писаренка в удосконалення матеріально-технічної бази поліклініки.

Кращі медичні працівники були нагороджені подяками народного депутата України Валерія Писаренка. У числі нагороджених: заступники головного лікаря поліклініки №8 Олександра Іговская і Наталія Танько, лікарі-терапевти Центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Єсікова, Андрій Зайцев, Світлана Руднєва, Валентина Тригуб.

Так відзначено їхню багаторічну сумлінну працю, внесок у розвиток охорони здоров’я, професіоналізм та активну життєву позицію.

DSC 1125 =
DSC 1036
DSC 1038
DSC 1041
DSC 1043
DSC 1050
DSC 1053
DSC 1045
DSC 1057
IMG 1253
DSC 1005

Теги: , , , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222