• Головна
  • Анонси
  • ЛІКАР ПОЛІКЛІНІКИ №8 ЮЛІЯ ШИБІЦЬКА –  РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЩЕПЛЕНЬ ВІД COVID-19

ЛІКАР ПОЛІКЛІНІКИ №8 ЮЛІЯ ШИБІЦЬКА –  РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЩЕПЛЕНЬ ВІД COVID-19

Лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги поліклініки №8 Юлія Євгенівна Шибіцька вже декілька тижнів проводить навчання своїх колег лікарів-терапевтів та сімейних лікарів загальної практики – сімейної медицини медзакладів м. Харкова та Харківської області.

Йдеться про тренінги з організації й проведення вакцинації проти Covid-19.

Саме Юлія Євгеніївна була однією з чотирьох фахівців, які представляли Слобожанщину на Всеукраїнському тренінгу щодо організації проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби  Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.  До складу харківської команди увійшли лікар-анестезіолог, лікар-епідеміолог, сестра медична , а первинну ланку представляла наша колега, яка за фахом є лікарем загальної практики – сімейної медицини.

Лекції та практичні заняття, що проводилися провідними фахівцями галузі охорони здоров’я України, стали добрим підґрунтям для напрацювання теоретичних знань і практичного досвіду. Тож тепер Юлія Шибіцька  впевнено почувається у ролі регіонального тренера і сприяє підготовці медичних працівників Харківщини для успішної роботи з вакцинації в умовах пандемії.

Також вона докладає зусиль, щоб у нашому медзакладі  організація роботи з проведення щеплень відповідала всім діючим стандартам і викликам часу. Юлія Євгенівна залишається «граючим тренером»:  як лікар працює у кабінеті щеплень поліклініки №8 разом зі своєю колегою лікарем-терапевтом Ларисою Сергіївною Котляр та медичними сестрами Іриною Володимирівною Колесник та Ларисою Олександрівною Красильник.

На знімках: Юлія ШИБІЦЬКА, лікар загальної практики – сімейної медицини КНП «Міська поліклініка №8» ХМР, регіональний тренер з організації проведення щеплень від COVID-19

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222