• Головна
  • Новини поліклініки
  • МАЛІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРОВОДЯТЬСЯ У ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ОПЕРАЦІЙНОМУ БЛОЦІ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №8

МАЛІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРОВОДЯТЬСЯ У ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ОПЕРАЦІЙНОМУ БЛОЦІ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №8

У другому півріччі 2019 року адміністрацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР проведено ремонт операційного блоку жіночої консультації. Простора і світла операційна, оснащена необхідним медичним обладнанням, до послуг пацієнток, яким показано оперативне втручання.

Малі гінекологічні операції відносяться до категорії оперативних втручань, які не вимагають госпіталізації, і проводяться безпосередньо в жіночій консультації поліклініки.

Висока кваліфікація і багаторічний досвід лікарської діяльності, які притаманні колективу ЖК, дозволяють проводити операції всім лікарям акушер – гінекологам нашої поліклініки. Найбільш високу оперативну активність демонструють лікарі Ковальова І.С, Савенкова О.Д, Касьяненко Т.Р, Беренова О.Ф, Бублій М.П.

Перелік оперативних втручань, які проводяться фахівцями ЖК:

  •  діагностичні вишкрiбання методом МВА;
  • радіохвильова ексцизія і абляція шийки матки;
  • поліпектомія;
  • введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів та інші.

«Проведення оперативних втручань в умовах жіночої консультації зручне для пацієнток, – зазначає завідуюча ЖК, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ольга Савенкова. – Як правило, вони проходять у нас диспансерне спостереження, їм знайома обстановка, вони знають наших лікарів і довіряють їм турботу про своє здоров’я. Малі гінекологічні операції не надто тривалі за часом, що дозволяє пацієнткам по завершенню втручань і нетривалого відпочинку йти додому в день самої операції. А потім можна продовжити спостерігатися амбулаторно або лікуватися в умовах денного стаціонару поліклініки №8, оскільки в його структурі передбачено наявність ліжок акушерсько-гінекологічного профілю».

Адміністрація поліклініки інформує, що на початку 2020 року до переліку діагностичних досліджень буде включено проведення ГІСТЕРОСКОПІЇ. Впровадження цього сучасного ендоскопічного методу дослідження в практичну роботу фахівців жіночої консультації поліклініки дозволить на ранній стадії діагностувати низку гінекологічних патологій, включаючи й онкологічні.

Придбання нового обладнання – гістероскопа, що має широкий спектр діагностичних і лікувальних можливостей, створить умови для більш ефективного виявлення захворювань і своєчасного оздоровлення жінок.

На знімках: операційний блок жіночої консультації поліклініки №8

01
02
03
06
05.
04
08
07
09

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222