пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

МАЛІ ГІНЕКОЛОГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ПРОВОДЯТЬСЯ У ВІДРЕМОНТОВАНОМУ ОПЕРАЦІЙНОМУ БЛОЦІ ЖІНОЧОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №8

У другому півріччі 2019 року адміністрацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР проведено ремонт операційного блоку жіночої консультації. Простора і світла операційна, оснащена необхідним медичним обладнанням, до послуг пацієнток, яким показано оперативне втручання.

Малі гінекологічні операції відносяться до категорії оперативних втручань, які не вимагають госпіталізації, і проводяться безпосередньо в жіночій консультації поліклініки.

Висока кваліфікація і багаторічний досвід лікарської діяльності, які притаманні колективу ЖК, дозволяють проводити операції всім лікарям акушер – гінекологам нашої поліклініки. Найбільш високу оперативну активність демонструють лікарі Ковальова І.С, Савенкова О.Д, Касьяненко Т.Р, Беренова О.Ф, Бублій М.П.

Перелік оперативних втручань, які проводяться фахівцями ЖК:

 •  діагностичні вишкрiбання методом МВА;
 • радіохвильова ексцизія і абляція шийки матки;
 • поліпектомія;
 • введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів та інші.

«Проведення оперативних втручань в умовах жіночої консультації зручне для пацієнток, – зазначає завідуюча ЖК, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ольга Савенкова. – Як правило, вони проходять у нас диспансерне спостереження, їм знайома обстановка, вони знають наших лікарів і довіряють їм турботу про своє здоров’я. Малі гінекологічні операції не надто тривалі за часом, що дозволяє пацієнткам по завершенню втручань і нетривалого відпочинку йти додому в день самої операції. А потім можна продовжити спостерігатися амбулаторно або лікуватися в умовах денного стаціонару поліклініки №8, оскільки в його структурі передбачено наявність ліжок акушерсько-гінекологічного профілю».

Адміністрація поліклініки інформує, що на початку 2020 року до переліку діагностичних досліджень буде включено проведення ГІСТЕРОСКОПІЇ. Впровадження цього сучасного ендоскопічного методу дослідження в практичну роботу фахівців жіночої консультації поліклініки дозволить на ранній стадії діагностувати низку гінекологічних патологій, включаючи й онкологічні.

Придбання нового обладнання – гістероскопа, що має широкий спектр діагностичних і лікувальних можливостей, створить умови для більш ефективного виявлення захворювань і своєчасного оздоровлення жінок.

На знімках: операційний блок жіночої консультації поліклініки №8

01
02
03
06
05.
04
08
07
09

 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222