• Головна
  • Наші новації
  • МЕДИКИ ПОЛІКЛІНІКИ ТА ВОЛОНТЕРИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ДОПОМОГИ КРИЗОВИМ ВАГІТНИМ

МЕДИКИ ПОЛІКЛІНІКИ ТА ВОЛОНТЕРИ ОБ’ЄДНУЮТЬ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ДОПОМОГИ КРИЗОВИМ ВАГІТНИМ

Фахівці жіночої консультації поліклініки №8, починаючи з 2018 року, підтримують партнерські відносини з благодійною організацією “Благодійний фонд “Заради життя”. Команда волонтерів фонду здійснює комплексний патронаж дітей з моменту їх зачаття і до 3-х років, народжених   жінками, які відмовилися від аборту, і дітям до 3-х років з малозабезпечених сімей. Днями завідувач жіночої консультації нашого медзакладу Ольга Савенкова та психолог Фонду Антон Колембет обговорили спільні плани діяльності на майбутню перспективу, про реалізацію яких ми будемо інформувати громадськість. У даній публікації – короткі відомості про Фонд.

Мета організації – захист прав дитини з моменту її зачаття, шляхом надання допомоги вагітним жінкам і сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також пропаганда цінностей сім’ї, багатодітності, відповідального батьківства, подолання абортного мислення.

Місія фонду – допомога дітям з моменту їх зачаття, шляхом надання психологічної, юридичної, соціальної, духовної та матеріальної допомоги їх мамам, щоб матусі зберегли вагітність, і після народження дитини мали можливість духовно і фізично розвивати свою дитину.

Фонд реалізує довгострокові проєкти з надання духовної, психологічної, соціальної, юридичної  та матеріальної допомоги кризовим вагітним і малозабезпеченим сім’ям з дітьми до 3-х років. Коротко про три найбільш затребуваних.

  • Телефон довіри організований для підтримки кризових вагітних, які потрапили в непросту життєву ситуацію. Спрямований на захист і збереження дитячої життя – ОСНОВА ДОБРОБУТУ КРАЇНИ! Наші підопічні – це вагітні жінки терміном вагітності до 12 тижнів, які знаходяться в непростій життєвій ситуації. Психологи фонду супроводжують вагітну до моменту народження дитини. Безкоштовні консультації: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 18.00 +38 (073) 021 85 21; +38 (066) 007 04 73; +38 (068) 591 80 74.
  • Дитячий центр захисту дитячої життя з моменту зачаття, материнства і сімейних цінностей «НЕСПОДІВАНА РАДІСТЬ»

Проводиться сортування та видача продуктів харчування, одягу і предметів побуту. Підопічні центру: – вагітні, що знаходяться на стадії репродуктивного вибору (незапланована вагітність); – вагітні, що знаходяться в інших складних життєвих обставинах; – малозабезпечена сім’я з дітьми до 3-х років; – сім’я з дітьми до 3-х років, які опинилися в непростій життєвій ситуації.

Допомога надається як жителям Харкова, так і Харківської області.

Надається підтримка в трьох напрямках: психологічна (протягом усього терміну вагітності); юридична (допомога в оформленні документів); фінансова (цільова на дитину продуктами харчування, одягом, засобами для догляду за малюком, предметами побуту); допомога у вирішенні питань про тимчасове житло; супровід до моменту настання 3-х річного віку дитини. Дзвонити: +38 (066) 007 04 87; +38 (063) 513 33 14 понеділок – середа: 12: 00-16: 00. Режим роботи Центру «Несподівана радість»: субота 10: 30-14: 30.

  • «Азбука відносин. Моя сім’я від Я до МИ»

Тематичні зустрічі психологів з учнями коледжів і шкіл. Проект спрямований на формування у сучасної молоді усвідомлене ставлення до позашлюбних зв’язків, які не ведуть до створення здорової і повноцінної сім’ї. Проект знайшов підтримку Департамента  освіти ХОДА на проведення таких зустрічей у всіх коледжах міста і області.

В планах Фонду почати в 2022 році реалізацію нового проєкту: «Створення соціального гуртожитку для кризових вагітних і жінок, що мають дітей у віці до 3-х років, для тимчасового проживання».

Сайт фонду: http://zajizn-kh.com.ua/ Реквізити для перерахування коштів на підтримку всіх напрямків: IBAN: UA583515330000026009052234725 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 351533 ЄДРПОУ 41192849 Адреса: вул. Гвардійців Широнінців, 75, Московський район, г. Харьков, 61144 E-mail: [email protected]

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222