Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ

|

Багатопрофільний амбулаторно-поліклінічний медичний заклад КНП «Міська поліклініка №8» ХМР має багаторічний досвід проведення профілактичних медичних оглядів різних груп населення. Досвід медичних працівників, їхня кваліфікація та наявність сучасної діагностичної бази  забезпечує їх якісне  та комфортне проведення.

У поліклініці №8 створена і діє комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах для жителів Олексіївського мікрорайону Шевченківського району м. Харкова, а також по проведенню  періодичних профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста за наявності відповідного договору підприємства (організації) з поліклінікою. Робота комісії проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує цей розділ діяльності медустанов, а саме:

 • наказ МОЗ України № 246 від 21.05.2007 року “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”;
 • наказ МОЗ України № 280 від 23.07.2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” з доповненнями, що містяться в наказі МОЗ України № 150 від 21.02.2013 року.
 • Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій розроблено на виконання статті 17 Закону України “Про охорону праці”.

ВИДИ МЕДИЧНИХ ПРОФОГЛЯДІВ

Первинні (попередні) медичні профогляди проходять громадяни, які влаштовуються на роботу з метою:

 • визначення стану здоров’я працівника та можливості виконання без погіршення здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процессу;
 • виявлення професійних захворювань, що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах.

Періодичні медичні профогляди проводяться для працюючого населення за умови наявності договору на обслуговування, укладеного з підприємством і поліклінікою, а також списків співробітників, які підлягають медогляду. Цей вид профоглядів спрямовано на:

 • своєчасне виявлення професійних захворювань (загальних та виробничо зумовлених);
 • вирішення питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів трудового процесу.

Позачергові медичні огляди проводяться за ініціативою самого працівника або роботодавця.

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯДУ

 1. З направленням підприємства (організації) звернутися до кабінету медоглядів (кабінет №306, 3-й поверх) або до кабінету долікарняного прийому поліклініки №8 (кабінет №227, 2-й поверх), де отримати обхідний лист з переліком фахівців, у яких потрібно пройти обстеження, та направлення на лабораторні дослідження.
  Графік роботи кабінету долікарняного прийому
 2. Отримання висновку про проходження медичних оглядів, вирішення поточних організаційних питань – у кабінеті медоглядів (№ 306, 3-й поверх).
 3. Для оформлення санітарних книжок слід звернутися у кабінет медоглядів (№ 306, 3-й поверх) для отримання роз’яснень та направлень на обстеження.

 

ФАХІВЦІ КАБІНЕТУ МЕДОГЛЯДІВ

УЛИБІНА Ольга Леонідівна, лікар-терапевт,  лікар-спеціаліст, стаж роботи за фахом 5 років;

КОЛЕСНІК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, сестра медична,   вища кваліфікаційна категорія, стаж роботи за фахом 25 років.

Графік роботи кабінету медоглядів

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Для проведення медогляду необхідно мати направлення з місця роботи, в якому вказані:

 • назва підприємства (організації);
 • посада, на яку влаштовується потенційний працівник;
 • названий вид роботи (робота з наявністю шкідливих чинників виробництва або без них);
 • при необхідності вказана вимога про наявність санітарної книжки.

При відвідуванні кабінету медоглядів потрібен паспорт.

ВАЖЛИВО:

Для проведення медичного огляду працівників роботодавець повинен укласти або вчасно поновити договір з лікувально-профілактичним закладом та надати список осіб, які підлягають медичному огляду.

Пам’ятаєте! Профогляди є важливим інструментом збереження здоров’я людей і вимагають відповідального відношення як працедавців, так і самих працівників.


 • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
  +38 (057) 725-11-41

 • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

 • поліклініка №8 у соцмережах

 • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

 • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222