пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА ПОЛІКЛІНІКИ №8 ПО ЗАБОРУ БІОМАТЕРІАЛУ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ НА СОVID-19 ОСНАЩЕНА НОВИМ АВТОМОБІЛЕМ

Сьогодні відбулося вручення ключів від десяти новеньких санітарних авто «Renault» харківським медзакладам, працівники яких задіяні у роботі по забору біологічного матеріалу для тестування на коронавірусну інфекцію.  Один з автомобілів призначений саме для нашої поліклініки.

Представники КНП «Міська поліклініка №8» ХМР  – головний лікар Олена Чумаченко, інженер  з адміністративно-господарчої  частини Микола Воронченко, медична сестра Тетяна Кулигіна отримали документи та ключі на авто, які вручив Харківський міський  голова Геннадій Кернес.

Як зазначила Олена Станіславівна Чумаченко,  отримання нового спеціально оснащеного автомобіля, дуже актуальна подія. Мобільна бригада у поліклініці створена і працює з квітня поточного року, здійснюючи більше ста виїздів на місяць. Практично щодня здійснюється забір біоматеріалу для тестування на коронавірус у пацієнтів з підозрою на захворювання та у контактних осіб. Наявність нового транспортного засобу розширює можливості та сприятиме проведенню цієї важливої роботи ще оперативніше.

У складі бригади дві медичні сестри:  Тетяна Кулигіна та Катерина Зуб, а також водій – Ігор Калугін.  Вони обслуговують пацієнтів з підозрою на COVID-19 на дому, беруть мазки  та доставляють їх для подальшого ПЛР-дослідження у Харківський обласний лабораторний центр.

Обидві медсестри мають високу кваліфікацію, чималий стаж медсестринської роботи, характеризуються як  старанні відповідальні фахівці. Вони пройшли спеціальну підготовку  та добре обізнані з особливостями роботи у осередках інфекції. Працюють на виїздах з мешканцями Олексіївки, які мають підозри на захворювання корона вірусом.

Адміністрація забезпечує членів  мобільної бригади необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфекційними засобами.

Протистояти пандемії, вносити свій внесок у збереження здоров’я харків’ян, – на це спрямовані зусилля медпрацівників поліклініки.

Детальніше про подію – на сайті Харківської міської ради

У телесюжеті про цю подію коментарі давали головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» Олена Станіславівна Чумаченко та медична сестра мобільної бригади по забору біоматеріалу для тестування на СОVID-19  Тетяна Олександрівна Кулигіна.

 

 

 

01=
03
02
07
05
06

 


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222