МОДЕРНІЗОВАНИЙ ХОЛ ПОЛІКЛІНІКИ №8 СЛУГУЄ ВІДВІДУВАЧАМ

Вже декілька тижнів оновлений після ремонту хол поліклініки слугує відвідувачам. Приміщення, що було модернізовано, стало комфортнішим та більш функціональним для відвідувачів медичного закладу. Ці зміни стали можливими в результаті реалізації міської програми, розвитку медичної галузі, яка, зокрема, передбачає модернізацію холів, ремонт реєстратур 11 медзакладів міста.

Вхідна група, хол та реєстратура виглядають сучасно, внаслідок вдалого дизайну додалось відчуття простору. Тут функціонує інформаційне панно з трьома великими моніторами, на яких розміщено актуальну для пацієнтів інформацію. Зокрема, можна переглянути чинний графік прийомів всіх лікарів (усі зміни в графіку, що вносяться в медичну інформаційну систему Helsi відразу ж показуються на моніторах).

Доступнішою й зручнішою стала для пацієнтів комунікація з реєстраторами та інформаторами поліклініки.

Проведене облаштування цього важливого для медичної установи об’єкту – ще один крок до комплексного впорядкування будівлі КНП «Міська поліклініка №8» ХМР, що проводиться тут багато років. У результаті копіткої роботи керівництва медзакладу, ініціативності та цілеспрямованості його головного лікаря Олени Станіславівни Чумаченко будівля поліклініки стала гідним взірцем та прикладом для інших, а головне – реально забезпечує комфортне перебування пацієнтів та медичного персоналу.

На знімках: оновлений хол поліклініки №8

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
 

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222