НАГОРОДИ ДО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ХАРКІВСЬКИМ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

Медиків нашого міста вшановують з нагоди Дня медичного працівника. Урочисті зібрання, вітання та вручення нагород – ця традиція віддзеркалює пошану до найблагороднішої з професій та людей, які опікуються нашим здоров’ям. Серед нагороджених – представники КНП «Міська поліклініка №8» ХМР.

Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджена головний лікар поліклініки Чумаченко Олена Станіславівна – кандидат медичних наук, авторитетний керівний, кваліфікований лікар. Пройшла шлях від дільничного лікаря-терапевта поліклініки №8 до керівника одного з найбільших та успішніших лікувально-профілактичних закладів Харкова, який очолює вже більше двадцяти років. Сучасний фахівець з перспективним мисленням, відкритим серцем та глибокою повагою до людей вона декілька разів обиралась депутатом районної ради, їй присвоєно звання «Кращий головний лікар» у професійному конкурсі, є лауреатом національного конкурсу «Ділова людина України». Має відзнаки Міністерства охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, федерації профспілок України, якими відзначено її внесок у розвиток медичної галузі.

Подяки Харківського міського голови удостоєна лікар-терапевт Центру первинної медико-санітарної допомоги поліклініки Тітенко Катерина Олексіївна – лікар вищої кваліфікаційної категорії, маж тридцятирічний лікарський стаж. Підтвердженням рівня професіоналізму та довіри пацієнтів слугує факт підписання Катериною Олексіївною двох тисяч декларацій з пацієнтами району обслуговування на надання первинної медичної допомоги у ході національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї».

Відзнаками Харківської міської ради відзначені сумлінна праця, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я в м. Харкові Олени Станіславівни Чумаченко та Катерини Олексіївни Тітенко.

Народження проходило на урочистому зібранні медичної громадськості, яке відбулося 10 червня поточного року у Харківському палаці спорту.

Детальніше про святковий захід – у телесюжеті ТСН Харковские Известия та на сайті Харківської міськради.

На знімках: на церемонії нагородження  

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222