РОЗПОЧАТО РЕМОНТ КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ПОЛІКЛІНІКИ

Клініко-діагностична лабораторія  КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №8” займає особливе місце серед структурних підрозділів нашої медустанови, забезпечуючи безперебійне проведення широкого спектру лабораторних досліджень.  З лютого поточного року в лабораторії  розпочався капітальний ремонт, який займе декілька місяців і дозволить привести її приміщення до сучасних стандартів.

“Клініко-діагностична лабораторія займає в поліклініці ціле крило, це більше 10 службових приміщень, площею близько 150 кв.м., – розповідає головний лікар поліклініки №8 Олена Чумаченко. – Щодня лабораторію відвідує значна кількість пацієнтів, тобто КДЛ певною мірою є нашою візитівкою. Останні ремонтні роботи проводилися тут більше десяти років тому і сьогодні прийшов час грунтовно змінити зовнішній вигляд лабораторії, а також поповнити її матеріальну базу новим лабораторним устаткуванням та меблями. Ремонт проводимо за позабюджетні засоби силами своєї будівельної бригади. У результаті покращиться якість обслуговування пацієнтів та умови роботи медпрацівників”.

Ремонтні роботи вже розпочаті. У лютому місяці відремонтовано приміщення для миття, де виконується щоденна копітка робота: обробка та дезинфекція усього лабораторного посуду. Куплено і встановлено сучасне мийне устаткування з нержавіючої сталі.

Слід зазначити, що ремонтні роботи не позначаться на виконанні функцій лабораторії і не принесуть незручностей пацієнтам. Про це потурбувалися працівники адміністративно-господарської служби поліклініки і самі працівники КДЛ, що запланували і забезпечують його поетапне проведення.

На черзі – ремонт відділу біохімічних досліджень.

Більше про клініко-діагностичну лабораторію поліклініки №8 читайте тут

На знімках: мийна кімната КДЛ  після ремонту

DSC 1711
DSC 1700
DSC 1701
DSC 1705
DSC 1704

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222