Досвід впровадження інформаційних технологій у поліклініці №8 став надбанням медустанов Харкова

У 35 харківських поліклініках ведеться робота по впровадженню в практику роботи електронної реєстратури, – повідомляють регіональні ЗМІ. – При цьому відмічають, що почало цьому актуальному процесу покладено у КУОЗ “Харківська міська поліклініка №8”.

Журналісти газети “Сьогодні” та Агентства телебачення новини (АТН) відвідали поліклініку в процесі роботи над сюжетами про нововведення, що з’явилися в комунальних поліклініках нашого міста.

Коментарі про функціонування електронної реєстратури в поліклініці давали головний лікар КЗОЗ “ХМП №8” Олена Чумаченко, заступник головного лікаря по медичній частині Олександра Іговська, головний реєстратор поліклініки Ірина Танцура, реєстратор Тетяна Ревуцька.

Прочитати статтю і переглянути відео можна тут

Довідково:

Пілотнывй проект, реалізований у поліклініці №8, надав можливість пацієнтам проводити попередній запис на лікарський прийом і викликати лікаря додому через колл-центр та через Інтернет.

Була сформована пацієнтська база, яка на 01.10.2017 року склала близько 84 тис. жителів Олексіївского мікрорайону.

За період дії електронної реєстратури проведено близько 430 тис. записів.  15 відсотків від загальної кількості складає онлайн-запис, 20 відсотків записано безпосередньо на лікарських прийомах, 35 відсотків – по телефонах колл-центра і 30 відсотків – інформаторами реєстратури поліклініки.

Інформаційні технології почали застосовуватися медиками поліклініки №8 і для формування статистичної звітності. У планах – створення електронного табло, інші сучасні нововведення.

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222