ОНОВНЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ПОЛІКЛІНІКИ №8

КНП «Міська поліклініка №8» ХМР має унікальну матеріально-технічну базу, яка останніми роками суттєво поповнюється новим сучасним медичним обладнанням. Не став виключенням і 2021 рік, протягом якого зроблено коштовні придбання за бюджетні та позабюджетні кошти.

Зокрема, цифровий рентгенапарат, гістероскоп з відеосистемою, фіброгастроскоп та колоноскоп з відеосистемою, автоматичний реф-кератометр, монітори пацієнта, дефібрилятор-монітор, монохромний монітор для мамографії, електрокардіографи, помпи шприцеві тощо.

Закуплено нові меблі, холодильники, кондиціонери, комп’ютерна техніка, телевізори.

Нові надходження сприяють розширенню спектру медичних послуг, що надаються пацієнтам медзакладу, дозволяють фахівцям поліклініки  використовувати сучасні методики діагностичних дослідження та в кінцевому результаті підвищують якість медичної допомоги.

Запрошуємо до Консультативно-діагностичного центру поліклініки №8 усіх пацієнтів, які потребують проведення діагностичних досліджень, незалежно від місця їх проживання чи реєстрації.

Нагадуємо, що за умови наявності електронного направлення сімейного або лікуючого лікаря будь-якого медичного закладу медична послуга надається безоплатно, крім того, у поліклініці працює відділення платних послуг.

Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР

 На знімках: придбання 2021 року  

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222