• Головна
  • Важливі повідомлення
  • Відкрито фінансування урядової програми «Доступні ліки» на 2018 рік та розпочата виписка рецептів на лікарські препарати

Відкрито фінансування урядової програми «Доступні ліки» на 2018 рік та розпочата виписка рецептів на лікарські препарати

Фахівцями КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» відновлюється видача рецептів на отримання ліків безкоштовно або з незначною доплатою для пацієнтів, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

У 2018 році продовжується дія урядової програми «Доступні ліки», що розпочала реалізовуватися у квітні минулого року і набула поширення у всіх регіонах України.

Можливістю отримати необхідні життєво важливі лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, у 2017 році скористались більше 15 тисяч пацієнтів міської поліклініки №8, було відшкодовано більше 33 тисяч рецептів, загальна сума бюджетних коштів, виділена на ці потреби склала 1 млн 493 тис. 930 грн.

З другої половини січня поточного року лікарі-терапевти, ендокринологи та пульмонолог КЗОЗ «ХМП №8» проводять виписку рецептів у ході лікарських прийомів. Порядок видачі рецептів не зазнав змін і передбачає попередній запис пацієнта на прийом та відвідання лікаря у призначений час.

У своїй роботі медичні працівники керуються Постановою Кабінету Міністрів України № 1080 від 27 грудня 2017 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Перелік міжнародних непатентованих назв лікарських засобів цього року доповнено ще одним пунктом: йдеться про “Лозартан”, що призначається  пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями.

Повний перелік міжнародних непатентованих назв лікарських засобів можна переглянути тут  https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-00

Програма відшкодування вартості лікарських засобів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу, бронхіальної астми профінансована на 12 місяців 2018 року.

Дізнатися більше про урядову програму «Доступні ліки» – на сайті Міністерства охорони здоров’я України http://moz.gov.ua

Перелік аптек-учасниць програми «Доступні ліки», до яких можуть звертатися пацієнти поліклініки для отримання ліків за рецептами:

  • «Сімейна аптека №3» – пр. Перемоги, 59;
  • Аптека №356 – пр. Перемоги, 50-Б;
  • «Мегааптека» – пр. Л.Свободи, 52-б;
  • КП «Муніципальна аптека», аптечный пункт №21» – пр.  Перемоги, 53, 1 поверх, КЗОЗ «ХМП №8»;
  • ТОВ”ЕВРОМЕДІНФОРМ”, аптека№1– пр. Перемоги, 66.

Адміністрація КЗОЗ «Харківська міська поліклініка №8» запрошує пацієнтів відвідати лікарські прийоми та за умови наявності підстав отримати рецепти на основі діючого механізму відшкодування вартості ліків (реімбурсації).

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222