• Головна
 • Наші новації
 • ПЕРЕЛІК ДІАГНОСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ В ПОЛІКЛІНІЦІ №8, ПОПОВНИЛА КОЛОНОСКОПІЯ

ПЕРЕЛІК ДІАГНОСТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ В ПОЛІКЛІНІЦІ №8, ПОПОВНИЛА КОЛОНОСКОПІЯ

У КНП «Міська поліклініка №8» ХМР розпочато впровадження сучасного інструментального діагностичного дослідження – колоноскопії. Наявність досвідченого медичного персоналу зі спеціальною професійною підготовкою та надходження нового обладнання дозволяє проводити якісні інформативні дослідження. Детальніше – в інформації завідувача хірургічним відділенням поліклініки, лікаря-хірурга вищої кваліфікаційної категорії Михайла Годіна.

Колоноскопія – це сучасний інструментальний метод дослідження слизової оболонки кишечнику, що дозволяє з великою ймовірністю виявити наявність цілої низки захворювань. У даний час він є найбільш точним методом обстеження, що не має аналогів за можливостями діагностики та лікування.

Колокоскопія проводиться із застосуванням спеціального оптичного приладу – колоноскопа. Усі сучасні прилади обладнані відеокамерами для отримання знімків і передачі зображення на екран монітора. Вони дозволяють проводити візуальне обстеження товстої кишки за допомогою дуже гнучкого ендоскопа, забезпеченого комп’ютерним чіпом, світлодіодом, відеокамерою та інструментами, здатними виконати біопсію, видалити поліп, зробити ін’єкцію тощо.

У нашій поліклініці використовується сучасний відеоколоноскоп Olimpus CV-145 виробництва Японії з відеостойкой Olimpus CV-115 EVIS EXERA. Медичне обладнання експертного класу забезпечує максимально точне проведення досліджень.

Показання до проведення колоноскопії

 • хронічні болі в животі;
 • запори;
 • діарея невідомого походження;
 • анемія неясного походження;
 • наявність пальпованих утворень у животі;
 • підозра на онкологічний процес товстого кишечнику;
 • сімейний анамнез онкологічних захворювань кишечнику (поліпи і рак товстої кишки у родичів);
 • підозра на виражений запальний процес;
 • поява слизу або крові в калі.

Колокоскопія проводиться за призначенням лікаря. Її проведенню передує попередня підготовка, мета якої полягає в максимальному очищенню кишечнику за допомогою проносного розчину електроліту. Схема підготовки до процедури обов’язково затверджується з лікарем.

Протипоказання до колоноскопії

Основними протипоказаннями до колоноскопії є важкі ступені гіпертонії, легеневої і серцевої недостатності, інсульти, перитоніти, значні порушення системи згортання крові, виразковий або ішемічний коліт у важкі формах, спайкова хвороба. При цьому в будь-якому випадку перед процедурою необхідна консультація фахівця для уточнення можливих протипоказань.

Звертаємо увагу, що колоноскопія дозволяє максимально точно і своєчасно діагностувати практично всі найбільш небезпечні патології товстої кишки, включаючи онкологічні захворювання на ранніх стадіях. А також дає унікальну можливість виконувати лікування низки патологій без проведення порожнинних операцій. Пам’ятайте! Своєчасне обстеження допоможемо вам уникнути великих проблем у майбутньому.

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222