ПОЛІКЛІНІКА №8 ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ДРУГОГО ЕТАПУ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

У нашому медичному закладі розпочав роботу кабінет щеплень від Covid-19. За перші дні імунізовано більш як 100 медичних працівників, – повідомляє головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР Олена Чумаченко.

Серед тих, хто вакцинується – лікарі-терапевти, які представляють первинну ланку медицини, лікарі-фахівці, медичні сестри. Усі вони забезпечують проведення лікарських прийомів, тож їх щоденна робота пов’язана з високими ризиками інфікування. Вакцинуючись, наші медичні працівники отримують захист від захворюваності на коронавірусну інфекцію, а відтак захищають своє здоров’я, здоров’я родин та пацієнтів, з якими знаходяться у контакті в процесі виконання службових обов’язків.

Cеред тих, хто вакцинується у кабінеті щеплень поліклініки №8, – не тільки медпрацівники нашого медзакладу, але й інших медустанов Харкова. Зокрема, обласної дитячої клінічної лікарні, кожвендистансеру №1, стоматполіклініки №7,  міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги, обласної станції переливання крові, а також соціальні працівники терцентру «Турбота».

Кабінет щеплення від Covid-19 (кабінет №107) має зручне місце розташування – на 1 поверсі будівлі поліклініки, до якого можна потрапити з центрального входу. Розклад роботи кабінету щеплень: понеділок –  п’ятниця – 08.00 – 12.00, 12.30 – 16.00.

Щеплення проводить спеціально навчений медичний персонал: два лікаря-терапевта та дві медичні сестри, які мають високу кваліфікацію та достатній досвід медичної діяльності.

Нагадуємо про проведення попереднього запису на вакцинацію. Записатися до листа очікування можна декількома способами:

  • звернутися до лікаря-тепаревта, з яким укладена декларація;
  • зателефонувати до поліклініки за телефонами: 095-492-57-49, 095-492-57-88, 725-11-40, 725-11-41;
  • записатися через портал Helsi.me (за умови наявності реєстрації).

Наразі для імунізації використовується вакцина Covishield/AstraZeneca, що поставляється в Україну в багатодозних флаконах. Враховуючи, що у ході щеплення можуть мати місце залишки невикористаних доз вакцини, а термін її зберігання з моменту відкриття ампули триває обмежений час, попередньо записані пацієнти будуть запрошуватися для проведення вакцинації.

Згідно з дорожньою картою, затвердженою МОЗ України, з прибуттям нових вакцин у ході другого етапу також розпочнеться вакцинація працівників соціальної сфери, громадського здоров’я та людей віком понад 85 років.

Вакцини ефективно формують імунітет і є безпечними, – стверджують науковці й закликають свідомо поставитися до вакцинації, яка не має альтернативи у протистоянні загрозам, пов’язаним з поширенням Covid-19.

В умовах третьої хвилі пандемії, поширенню більш агресивного британського штаму вірусу, який швидше передається і спричиняє тяжкий перебіг хвороби, кожен має подбати про ефективний захист.

На знімках: у кабінеті щеплень медпрацівники поліклініки №8: лікар кабінету щеплень Ю.Є. Шибіцька, медсестри Л.О. Красильник,  О.О. Сараєва, лікар-травматолог М.І. Костюк та медсестра амбулаторії №1 О.М. Нісісєєва.

Фото О.Є. Клименко

Читайте також:  ДЕТАЛЬНО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ. ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНИЙ НАГЛЯД МЕДИКІВ ПІСЛЯ ЩОЙНО ПРОВЕДЕНОГО ЩЕПЛЕННЯ

01
02
03
04
05
06

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222