ПОЛІКЛІНІКА №8 ПІДТВЕРДИЛА ВИЩИЙ РІВЕНЬ АКРЕДИТАЦІЇ

Згідно з рішенням акредитаційної комісії Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР в черговий раз отримала вищу акредитаційну категорію.

«Це визнання результативності та злагодженості роботи всіх структурних підрозділів поліклініки, всіх медичних працівників і адмінперсоналу, – зазначила головний лікар Олена Чумаченко. – Висловлюю щиру подяку колегам, своїм заступникам, завідувачам відділень, лікарям, медичним сестерам, молодшому медперсоналу. Підтвердження вищої категорії – наше спільне досягнення, це оцінка роботи кожного співробітника і колективу в цілому. Ми готові і далі забезпечувати надання якісних медичних послуг нашим пацієнтам, просуватися по шляху реформування сфери охорони здоров’я».

Довідково: починаючи з 2000 року поліклініка має вищий рівень акредитації, який неодноразово підтверджувався (зокрема, в 2003, 2007 рр., останній раз – в листопаді 2015 року).

Вища категорія присвоюється медичним установам, у яких створені умови для якісного своєчасного медичного обслуговування населення, а медичні працівники відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам і працюють відповідно до діючих стандартів.

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222