ПОШИРЕНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ПАТОЛОГІЯ – ВІКОВА МАКУЛОДИСТРОФІЯ –  ПРИЗВОДИТЬ  ДО ПОГІРШЕННЯ ТА ВТРАТИ ЦЕНТРАЛЬНОГО ЗОРУ

Як часто ваші бабусі, дідусі чи батьки скаржаться на погіршення зору? Коли в останнє вони звертались до офтальмолога?

Сьогоднішній допис присвячений поширеній офтальмологічній патології – віковій макулодистрофії (ВМД), що є найчастішою причиною погіршення або навіть втрати центрального зору.

Основні симптоми, що свідчать на користь даної патології – ТУМАННІСТЬ, ПОСТІЙНА СІРА ПЛЯМА ПЕРЕД ОКОМ, ВИКРИВЛЕННЯ ПРЕДМЕТІВ, РІВНИХ ЛІНІЙ, ПОТЬМЯНІННЯ КОЛЬОРІВ.

Профілактика та своєчасне лікування захворювань очей дозволить зберегти ясність зору та якість життя на довгі роки. Саме тому, при появі перших симптомів, необхідно терміново звернутись за кваліфікованою медичною допомогою для правильної діагностики та лікування!

У КНП «Міська поліклініка №8» ХМР лікарський прийом ведуть кваліфіковані офтальмологи Солодовнікова Ніна Василівна та Василевський В’ячеслав Сергійович.  Офтальмологічний кабінет укомплектовано сучасною діагностичною медичною апаратурою. Досвід лікарів, їх знання та бажання надати ефективну медичну допомогу всім, хто її потребує, – всі ці складові слугують на благо здоров’я пацієнтів. «Якість вашого життя завтра залежить від того, що ви зробили для себе сьогодні!», – наголошують фахівці-офтальмологи  поліклініки та запрошують пройти профілактичні огляди.

На знімку: лікарі-офтальмологи поліклініки №8; ілюстрація до теми допису

Теги: , , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222