ПРОФІЛАКТИЧНЕ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ ДИФТЕРІЇ ТА КОРУ ПРОВОДИТЬСЯ У ПОЛІКЛІНІЦІ №8. ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ

В умовах пандемії залишається актуальною вакцинація проти таких серйозних інфекційних хвороб, як кір, краснуха, поліомієліт, дифтерія, кашлюк, правець. Своєчасна імунізація суттєво знижує спалахи вакцинокерованих інфекцій та зменшує розповсюдження цих захворювань.

Календар щеплень передбачає, що діти, починаючи з двох місяців життя до 16 років повинні отримати 6 доз вакцини. Після 16-ти всі дорослі мають проводити ревакцинацію кожні 10 років протягом життя. Якщо мають місце порушення календаря щеплень, то для вироблення імунітету дорослій людині слід ввести три дози вакцини протягом півроку.

Відповідальне ставлення  до захисту свого здоров’я має надзвичайно важливе значення, а у період коронавірусної загрози набуває особливої актуальності. Тож подбати про своєчасну вакцинацію – це обов’язок кожної людини.

Поліклініка №8 забезпечена  сертифікованою АДС-вакциною (анатоксин дифтерійно-правцевий) індійського виробника й комбінованою трикомпонентною вакциною КПК (для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи) виробників Бельгії та США.

ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗОПЛАТНА 

Забезпечено дотримання холодового ланцюга – спеціальних умов транспортування та зберігання вакцин. Медичні працівники кабінету щеплення мають спеціальну підготовку та відповідну кваліфікацію.

Порядок проведення вакцинації

  1. Пацієнти звертаються до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація (у разі його відсутності – до чергового лікаря-терапевта) для огляду та отримання допуску до вакцинації з урахуванням стану здоров’я.
  1. Вакцинація проводиться у кабінет і № 105, 1-й поверх за розкладом:  понеділок – п’ятниця з 11.00 до 14.00

НЕ НАРАЖАЙТЕ СЕБЕ І СВОЇХ БЛИЗЬКИХ НА НЕБЕЗПЕКУ! ВАКЦИНУЙТЕСЬ ВЧАСНО!

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Теги: , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222