Слідкувати за власним психологічним станом і за наявності скарг звертатися до фахівців, – ці рекомендації лікаря-психотерапевта КНП «Міська поліклініка №8» ХМР О.П Прасол мають стати у нагоді при стресових розладах. Про їх прояви та алгоритм дій пацієнта – у публікації, підготовленій Ольгою Петрівною.
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, чи не кожен українець зазнав неминучого впливу війни на психологічне здоров’я.
Кожному четвертому українцю загрожує психічний розлад через війну, – такі дані оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров’я. – Йдеться про тривоги та стрес, а також важчі стани, що включають посттравматичний стресовий розлад, викликаний тривожними подіями.
Стресовий розлад людей під час війни є здоровою реакцією психіки на нездорові обставини.
Багатьох зараз турбують такі скарги, як:
У деяких людей виникає спокуса прийти в аптеку та придбати щось «заспокійливе», інколи навіть ті препарати, які повинні відпускатися по рецепту, та почати приймати їх.
Але таке самолікування може зашкодити, бо до деяких ліків виникає звикання, деякі мають свої протипоказання.
Слідкувати за власним психологічним станом необхідно, і, якщо є скарги, найкращим вибором буде звернутися до лікаря-психотерапевта.
Інформуємо, що лікар-психотерапевт поліклініки №8 Прасол Ольга Петрівна приймає пацієнтів за наявності електронного направлення лікуючого лікаря (це може бути сімейний лікар або лікар-фахівець), кабінет №615, запис телефоном 0664288494.
© 2016- КНП «Міська поліклініка №8»
пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна
E-mail: [email protected]
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове