ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ З ЛІКАРЯМИ-ТЕРАПЕВТАМИ ТРИВАЄ

Лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги КНП «Міська поліклініка №8» ХМР уже підписано близько 45 тисяч декларацій з пацієнтами, які переважно проживають у районі обслуговування медустанови.

Все більше харків’ян поповнюють ряди тих, хто визначився з вибором лікаря, який буде надавати первинну медичну допомогу. Нагадаємо, що в Харківській області це зробив кожен другий житель.

Наша медустанова успішно пройшла процедуру отримання нового статусу і в даний час є комунальним неприбутковим підприємством – КНП «Міська поліклініка №8» Харківської міської ради. Поліклінікою був підписаний договір з Національною службою здоров’я, що з часом дозволить долучитися до нового механізму фінансування в рамках реалізації медичної реформи в Україні.

Доводимо до відома пацієнтів, що станом на 27 серпня 5лікарів-терапевтів Центру ПМСД припинили підписання декларацій. Лікарі Руднєва С.В., Ушакова М.В., Зайцев А.М., Струков Д.В., Танько Н.Ю. вже завершили підписання необхідної кількості декларацій і припиняють набір нових пацієнтів. Просимо врахувати цей факт і при виборі лікаря ПМСД орієнтуватися на інших лікарів Центру, які продовжують цю роботу. Відомості про склад фахівців ЦПМСП дивіться тут

Адміністрація поліклініки запрошує всіх, хто не пройшов процедуру декларування, оперативно підписати декларацію про надання первинної медичної допомоги. Порядок залишається незмінним: необхідно звернутися до обраного Вами лікаря-терапевта у години його прийому (без попереднього запису і без черги). При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Не зволікайте з візитом в поліклініку, пам’ятайте про його важливість!

АДМІНІСТРАЦІЯ КНП «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №8» ХМР

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222