• Головна
  • Важливі повідомлення
  • РЕЗУЛЬТАТИ ФЛЮОРОЛОГІЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ МОЖНА ОТРИМАТИ НА МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН. ЗАПРОШУЄМО ЗВІРИТИ ТЕЛЕФОННИЙ НОМЕР (У ВАЙБЕРІ) У БАЗІ ДАНИХ ПОЛІКЛІНІКИ

РЕЗУЛЬТАТИ ФЛЮОРОЛОГІЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ МОЖНА ОТРИМАТИ НА МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН. ЗАПРОШУЄМО ЗВІРИТИ ТЕЛЕФОННИЙ НОМЕР (У ВАЙБЕРІ) У БАЗІ ДАНИХ ПОЛІКЛІНІКИ

Щоб отримати результати флюорографічного обстеження, пройденого в поліклініці №8, тепер не обов’язково приходити до свого лікаря. З метою оперативності та економії часу пацієнтів адміністрацією поліклініки вводиться їх розсилка на мобільні телефони, що мають додаток Viber. Це дозволить швидко отримати свої результати і при необхідності самостійно вивести їх на паперовий носій.

Звертаємо увагу, що розсилці підлягають результати, які не мають патологій. У разі їх виявлення пацієнт буде запрошуватися до поліклініки.

Шановні пацієнти! Для реалізації цього нововведення кожному пацієнту необхідно звірити свій номер телефону у лікаря-терапевта, з яким укладена декларація. Прохання провести звірку оперативно, зв’язавшись з довіреним лікарем будь-яким зручним способом.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222