РЕЄСТРАЦІЯ НА МЕДИЧНОМУ ПОРТАЛІ HELSI.MЕ: ЗРУЧНО, КОРИСНО, АКТУАЛЬНО

Серед пацієнтів КНП «Міська поліклініка №8» ХМР чимало тих, хто користується онлайн-сервісами, що надаються медичною інформаційною системою Helsi. Вже майже дев’ять місяців вони доступні для медичних працівників поліклініки і пацієнтів. Проте, досить часто до нас звертаються з уточнювальними питаннями ті, хто лише збирається зареєструватися. Роз’яснення щодо найбільш поширених питань підготувала медична сестра поліклініки №8, модератор МІС Helsi у нашому медзакладі Олена Клименко.

Перш за все, про можливості, що відкриваються перед пацієнтом, який реєструється на порталі Helsi.mе. Зареєстрований пацієнт може:

  • обрати лікаря для надання первинної медичної допомоги;
  • переглянути графік прийому будь-кого з лікарів медзакладу;
  • швидко записатися на прийом онлайн;
  • отримати доступ до своєї електронної картки;
  • переглянути поради та призначення лікаря щодо плану лікувань;
  • отримати електронні направлення та рецепти;
  • отримати консультацію сімейного лікаря у форматі відеоприйому.

При цьому слід взяти до уваги, що після проведеної реєстрації для користування усіма наявними сервісами, пацієнт має попередньо провести ідентифікацію в реєстратурі поліклініки, звернувшись до реєстратора особисто та пред’явивши паспорт (це разова процедура, яка потребує обмаль часу). Без ідентифікації зареєстрованому пацієнту доступна лише функція запису на лікарські прийоми.

Онлайн-запис на лікарські прийоми проводиться у режимі 24/7.

Звертаємо увагу, що запис на прийом при наявності електронного направлення, виданого сімейним або лікуючим лікарем можливий і до фахівців інших медичних закладів. До прикладу, лікар-терапевт надав пацієнту направлення до лікаря-дерматолога. Тож на сайті можна переглянути дані про лікарів цієї спеціальності у вибраній Вами медустанові, їх графік прийому та записатися на доступний час.

Що стосується підписання декларації на надання первинної медичної допомоги, то наразі цю процедуру не можна провести дистанційно. Але є можливість зареєструватися, внести свої персональні дані, і це прискорить її укладання під час візиту до лікаря.

Хочемо зазначити, фахівці компанії HELSI динамічно розвивають цей проєкт, додаючи нові актуальні сервіси та пропонуючи актуальні програмні рішення. А відтак, маємо надію, що з часом зручностей у користувачів стане ще більше.

Розробники запевняють, що HELSI надійно захищає дані пацієнтів. Усі дані зберігаються у дата-центрі, який отримав сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України. Обробка персональної інформації громадян відбувається в правовому полі України.

Враховуючи сьогоднішню епідситуацію, важливо мінімізувати особистісні контакти й оптимізувати час. Тож запрошуємо приєднуватися до новацій, що додають зручностей у повсякденному житті. Заходьте на сайт Helsi.me

 

Теги: , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222