РОЗШИРЕНО РЕЄСТР БЕЗОПЛАТНИХ ЛІКІВ ПО УРЯДОВІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

У відповідності до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2019 року № 1805 розширено реєстр ліків, які отримують пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

Нова редакція Реєстру містить повний перелік препаратів, які підлягають реімбурсації. Їх кількість збільшилась на 14 позицій і становить 254 лікарські засоби (в тому числі: 195 – для лікування серцево-судинних захворювань, 45 – діабету ІІ типу, 14 – бронхіальної астми).

Кількість безоплатних ліків для пацієнтів зросла з 64 до 78. До Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, входять не тільки ліки вітчизняних фармацевтичних виробників, але й зарубіжних (країн ЄСта Ізраїлю).

На Урядовому порталі зазначають, що Національна служба здоров’я України вперше здійснювала формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (НСЗУ реалізує урядову програму реімбурсації з 1 квітня 2019 року). Завдяки використанню електронних інструментів оновлена програма «Доступні ліки» стала зручнішою і для пацієнтів, і для аптек. Аптека має один договір з НСЗУ на участь у програмі, пацієнт може отримати електронний рецепт у лікаря, якого обрав за декларацією, а отримати свої «Доступні ліки» можна у будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ, – незалежно від свого місця проживання чи реєстрації.

Переглянути оновлений перелік лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за урядовою програмою «Доступні ліки»,

Працює контакт центр НСЗУ, до цього можна звернутися з питань реалізації програми за телефоном 16-77.

Дізнатися більше про електронні рецепти у публікації сайту поліклініки

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР нагадує пацієнтам, що виписка електронних рецептів проводиться лікарями-терапевтами у ході лікарських прийомів. Просимо звертатися за рецептами та отримувати ліки в аптеках-учасницях урядової програми «Доступні ліки».

Принагідно інформуємо, що за період з квітня 2019 року, коли був введений електронний рецепт, лікарями-терапевтами нашої поліклініки виписано пацієнтам 17089 рецептів. У тому числі по нозологіям:     83,8% –  серцево-судинні захворювання, 13,6%  діабет ІІ типу, 2,6% бронхіальна астма.

При цьому кількість відпущених рецептів по урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки» на 21.08.2019 склала 13916, що становить 81,4%. Переконливо просимо пацієнтів після отримання рецептів оперативно відвідувати аптеки та отримувати необхідні ліки безоплатно або з невеликою доплатою.  

Слідкуйте за своїм здоров’ям, пам’ятайте відомий афоризм: «Здоров’я – перший обов’язок у житті».

Наводимо перелік аптек, які працюють по урядовій програмі «Доступні ліки», і розташовані у районі обслуговування КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Аптечний пункт №21 Аптеки №1 проспект Перемоги, будинок 53
Аптека №3 “Семейная аптека” проспект Перемоги, будинок 53
Аптека №27 проспект Людвіга Свободи, будинок 41
Аптека №1 проспект Перемоги, будинок 66
Аптека №31 “Олексіївська” проспект Перемоги, будинок 70Д
Аптечний пункт №13 Аптеки №1 проспект Людвіга Свободи, будинок 48/В
Приватна фірма “Гамма – 55 ” (Аптека №54) проспект Людвіга Свободи, будинок 31
Аптека №55 проспект Людвіга Свободи, будинок 52
Аптека №28 вулиця Перемоги, будинок 70- Б
“МЕД-СЕРВІС ХАРКІВ” (Аптека №4) проспект Перемоги, будинок 50-Е
Приватне підприємство “Фармарост 2011” Перемоги, будинок 62
Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222