ВВЕДЕНІ ЕЛЕКТРОННІ РЕЦЕПТИ НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ПО ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

З квітня 2019 року в електронній системі охорони здоров’я з’явилась можливість виписувати електронні рецепти.  Знайомимо відвідувачів сайту  з  офіційними роз’ясненнями МОЗ України щодо цього нововведення  та алгоритмом дій, передбачених для пацієнтів. Запрошуємо відвідати лікарів-терапевтів для виписки електронних рецептів. Звертаємо увагу на обов’язкову наявність при собі мобільного телефону.

Як уже повідомлялось, з квітня 2019 року ліки за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за електронним рецептом, виписаним, лікарями-терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я.

ЯК ПАЦІЄНТОВІ ОТРИМАТИ ЛІКИ В АПТЕЦІ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ   покрокову інструкцію читайте тут

Зверніть увагу!  Ліки слід отримувати в аптеках-учасницях програми, які підписали договори з Національною службою здоров’я і мають спеціальне програмне забезпечення.

Щоб з’ясувати адреси аптек, скористайтесь ЕЛЕКТРОННОЮ КАРТОЮ АПТЕК-УЧАСНИКІВ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ РЕІМБУРСАЦІЇ ДОСТУПНІ ЛІКИ. 

Довідково:

Програма «Доступні ліки» розпочалась 1 квітня 2017 року і триває майже два роки. За час роботи програми в Україні в межах програми виписано понад 33 млн рецептів на понад 1,7 млрд грн. В 2019 році кількість рецептів виросла на 6 млн.

Зараз вже кожна третя аптека (всього 6000) увійшла в програму.

Програма показує і якісні зміни в показниках здоров’я населення. За перший рік роботи програми «Доступні ліки» кількість пацієнтів з нормалізованим цукром при діабеті 2 типу збільшилася на 6,5%. Кількість викликів швидкої допомоги з підозрою на інсульт чи інфаркт зменшилася на 4,2%. Майже на 6% менше українці викликали швидку через приступи бронхіальної астми. Всього на 17 000 менше викликів за 2017 рік.

Джерело:  http://moz.gov.ua

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222