РЕЗУЛЬТАТИ МАМОГРАФІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

Починаючи з 10 травня 2019 року, висновок про результати мамографічного дослідження при відсутності патологічних змін буде надсилатися на електронну пошту пацієнта за його бажанням, – повідомляє головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ХМР Олена Чумаченко.

Термін отримання результатів складатиме від 1 до 3-х днів.

При необхідності отримати мамографічний знімок його можна самостійно завантажити з архіву, завантаженого на Гугл-сервісі.

Це нововведення реалізується з метою економії часу пацієнтів, підвищення доступності і якості наданої медичної допомоги.

Довідково:

Мамографічне дослідження (рентгенівський знімок) – це перевірений метод, що дозволяє на ранніх стадіях виявити зміни в молочних залозах, включаючи рак молочної залози (за статистикою на 1-3 зі 100 скринінгів приходяться злоякісні утворення). У процесі дослідження можуть бути виявлені доброякісні утворення: кісти, фіброаденоми, ліпоми, які вимагають паралельного спостереження хірурга, гінеколога.

У вигляді диференціальної діагностики для верифікації злоякісного утворення при наявності підозри на його наявність застосовується тріада досліджень – УЗД, мамографія, пункція новоутворення.

Жінкам у віці 40-50 років і старше рекомендовано проходити мамографічне дослідження один раз на рік. Воно проводиться на 1-12 день менструального циклу. При наявності підтвердженої (верифіковані) патології необхідне динамічне спостереження у хірурга, онколога, гінеколога і проведення мамографії через 6-9 місяців.

У рамках міської програми «Профілактика захворювань грудної залози серед жіночого населення» в КНП «Міська поліклініка №8» ХМР з 2005 року проводиться мамографічне обстеження жінок, які проживають у Шевченківському районі.

У 2015 році в поліклініці встановлено рентгенівський мамографічний цифровий комплекс МАДІС вдосконаленої модифікації, який призначений для проведення рентгенографії молочної залози з використанням цифрових методів реєстрації та візуалізації рентгенівських зображень на екран монітора. Це сучасне обладнання забезпечує високий рівень дозволу, а отже – інформативності обстеження. При цьому доза рентгенівського опромінення для пацієнта мізерно мала і складає всього 0,4 мЗв на одну процедуру сканування обох молочних залоз (для порівняння: за 1 годину польоту на літаку – 0,1 мЗв).

У кабінеті мамографії працює висококваліфікований спеціально підготовлений медичний персонал. Усі результати знімків аналізує кваліфікований лікар використовуючи шкалу Вi-RADIS (Всесвітня система візуалізації та передачі даних про дослідження молочних залоз).

Прийом проводиться за попереднім записом за направленням лікаря.

Адміністрація поліклініки №8 нагадує про необхідність періодичного проведення мамографічних досліджень і запрошує всіх жінок обстежитися на цифровому малодозового мамографі.

Теги: ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222