Skip to main content
пр. Перемоги, 53 м. Харків, 61174 +38(057) 725-11-40, +38(057) 725-11-41

У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №8 ПРОВОДИТЬСЯ ГІСТЕРОСКОПІЯ

 Цей вид сучасного інструментального дослідження слугує ранній діагностиці онкозахворювань і проводиться в межах програми медичних гарантій, що фінансується державою. Близько року тому медзакладом було укладено договір з НСЗУ на надання послуг за пакетом «гістероскопія» і це дослідження було впроваджене у діяльність жіночої консультації КНП «Міська поліклініка №8» ХМР.

Цьому передувала суттєва організаційна робота, проведена адміністрацією медзакладу. Операційний блок було оснащено новою апаратурою, зокрема, придбано ендоскопічне обладнання: гістероскоп, гістероскопічна стійка, монітор, освітлювач, гістеропомпа. Обладнано робоче місце лікаря-ендоскопіста. Забезпечується контроль за санітарно-епідемічним станом при проведенні дослідження.

Медичними працівниками жіночої консультації опановані теоретичні знання та пройдено практичне навчання з метою освоєння методики проведення гістероскопії. Укомплектована бригада фахівців у складі лікарів акушер-гінекологів Савенкової Ольги Дмитрівни та Бублій Марини Петрівни, акушерок Трібель Вікторії Вікторівни, Федорової Наталії Вікторівни, молодшої медичної сестри Ліщинської Наталії Олексіївної.

Гістероскопія як інструментальне дослідження стало доступним пацієнтам поліклініки №8 з квітня 2020 року і сприяє діагностуванню низки гінекологічних патологій, включаючи й онкологічні. Проводиться за призначенням лікаря при наявності показань.

Звітуючи про роботу очолюваного підрозділу за минулий рік на поліклінічній нараді, завідувачка жіночою консультацією О.Д. Савенкова зазначила, що за 9 місяців 2020 року кількість проведених досліджень склала близько 300, майже третина з них – із  ендоскопічною біопсією. У ході проведення гістероскопії виявлено 3 випадки раку ендометрія на доклінічній стадії та 5 випадків передракової патології, що дозволило своєчасно призначити пацієнткам необхідне лікування. У поточному році обстеження тривають.

У жіночій консультації поліклініки проводиться  повне обстеження пацієнток та надається весь комплекс амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги. Нагадуємо, що профілактичні огляди рекомендовано щорічно проходити кожній жінці та запрошуємо відвідати свого лікаря акушер-гінеколога.

Фахівцями консультації проводиться постановка на облік вагітних жінок та супровід вагітності. Диспансерний нагляд за вагітними кваліфікованими лікарями акушер-гінекологами забезпечує збереження здоров’я жінки та народження здорової дитини.

Запис на прийом до лікарів акушер-гінекологів проводиться без направлення сімейного лікаря. Обслуговуватися у жіночій консультації пацієнтки можуть без прив’язки до місця проживання та району обслуговування поліклініки, достатньо мати укладену декларацію на надання первинної медичної допомоги у будь-якому медичному закладі.

Адміністрація КНП «Міська поліклініки №8» ХМР

На знімках: Савенкова О.Д., Бублій М.П., операційний блок поліклініки


  • інформатор, реєстратори +38 (057) 725-11-40, 
    +38 (057) 725-11-41

  • приймальня директора +38 (057) 725-11-51

  • поліклініка №8 у соцмережах

  • © 2016- КНП «Міська поліклініка №8»  ХМР

  • пр. Перемоги, 53, м. Харків, 61174, Україна

При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання обов’язкове

Запись на прием
222