У ПЕРЕДДЕНЬ СЕРПНЕВИХ СВЯТ НАШІ КОЛЕГИ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ

Сьогодні, 20 серпня 2020 року, відбулось нагородження медичних працівників харківських медичних закладів з нагоди серпневих державних свят та Дня Харкова.

З великою приємністю повідомляємо, що головний лікар КНП «Міська поліклініка №8» ОЛЕНА СТАНІСЛАВІВНА ЧУМАЧЕНКО удостоєна Почесної відзнаки Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Нагадаємо, що ця пам’ятна відзнака вручається за розпорядженням голови Харківської обласної ради за поданням постійних комісій облради за визначні заслуги у розбудові Харківського регіону, його економічної, науково-технічної, військової, гуманітарної, соціально-культурної сфер, вихованні дітей, у захисті державних і регіональних інтересів, піднесенні міжнародного авторитету Харківської області, за благодійну, милосердну, громадську діяльність на благо Харківщини.

Почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради нагороджена лікар ультразвукової діагностики МАРИНА СЕРГІЇВНА БОЛІБОК за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я у місті Харкові та з нагоди Дня визволення Харкова від нацистських загарбників, Дня міста та Дня Незалежності України.

Щиро вітаємо Шановних Олену Станіславівну та Марину Сергіївну з заслуженими нагородами, дякуємо за результативну працю, активну життєву позицію, чуйні серця, відкриті людям та великих хист бути СПРАВЖНІМИ ЛІКАРЯМИ! Здоров’я міцного Вам, успіхів в усіх справах та багато років плідної праці на благо Ваших пацієнтів!

Колектив КНП “Міська поліклініка №8” ХМР

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОДІЮ НА САЙТІ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ 

ВШАНУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ МІСТА ХАРКОВА, ЗАЛУЧЕНИХ ДО НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ХВОРИМ НА COVID-19

   

Теги: , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222