У ПОЛІКЛІНІЦІ ВІДНОВЛЕНО ПРОВЕДЕННЯ БІОХІМІЧНИХ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Фахівці клініко-діагностичної лабораторії КНП «Міська поліклініка №8» ХМР виконують біохімічні дослідження, які є важливим джерелом інформації при діагностиці переважної більшості хвороб.

Наявність результатів біохімічних аналізів дозволяє лікарю оцінити загальну картину стану систем і органів пацієнта, а також визначити можливі патології.

У номенклатурі досліджень лабораторії поліклініки – найбільш інформативні види аналізів:

• ліпідний спектр,

• ниркові проби,

• печіночні проби,

• коагулограма.

Дослідження проводиться з використанням сучасного автоматичного біохімічного аналізатора DS-161 (виробник Sinnowa), що дозволяє досягати високої точності і якості аналізів, а також оперативно отримувати результати та довго зберігати їх в базі даних.

Підставою для здачі аналізів є направлення лікаря-терапевта, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги. Протягом червня діють спеціальні талони, які видають лікарі-терапевти та лікарі-спеціалісти.

Забір крові для всіх біохімічних аналізів проводиться в кабінеті №215 (2-й поверх) з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 9.30,  для коагулограму – у вівторок та четвер з 08.00 до 9.30.

Нагадуємо, що при здачі біохімічних аналізів прийом їжі потрібно припинити за 6-12 годин до здачі аналізу (тобто аналізи здаються натщесерце), з рідин дозволяється пити тільки воду. Забір крові проводиться з вени.

ТЕТЯНА ІШУТКІНА, завідувач клініко-діагностичною лабораторією поліклініки №8  
У КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ ПОЛІКЛІНІКИ №8 ГОТУЮТЬСЯ ДО РОЗШИРЕННЯ СПЕКТРА БІОХІМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222