У ПОЛІКЛІНІЦІ ПРОВЕДЕНІ ДНІ ПРОФІЛАКТИКИ ГІПЕРТОНІЇ

20-21 червня поточного року в КНП «Міська поліклініка №8» ХМР проходили Дні профілактики гіпертонії. Усім охочим пацієнтам було запропоновано вимірювання артеріального тиску та визначення рівня глюкози в крові. «Разом заради життя і здоров’я», – так було сформульовано девіз цього проекту.

Медичні працівники поліклініки розповсюджували просвітницьку літературу та надавали роз’яснення щодо профілактики гіпертонії та цукрового діабету.

Це один із низки заходів, які ініційовані громадською організацією «Громадський інформаційний простір» у травні-червні 2019 року за підтримки  народного депутата  Верховної Ради України Ольги Богомолець. Він був приурочений до Всесвітнього Дня боротьби з гіпертонією. У Харкові його проведення реалізовувалося за участі Департаменту охорони здоров’я Харківської міськради та КУОЗ «Харківський міський центр здоров’я».

Громадські організації забезпечили надання глюкометрів, тест-смужок до них та ланцетів, а також апаратів для вимірювання артеріального тиску.

Відомості про результати обстеження пацієнтів, що проводилося у багатьох містах України, будуть узагальнені і надіслані на сервер Всесвітньої ліги гіпертонії.

Нагадуємо, що кожному пацієнту надається можливість регулярно проводити вимір артеріального тиску та визначити  рівень глюкози у крові у довіреного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги КНП «Міська поліклініка №8» ХМР. Бережіть своє здоров’я! Відповідально ставтеся до призначень та рекомендацій лікарів.

Теги: , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222