• Головна
  • Важливі повідомлення
  • У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВІДНОВЛЕНО ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ, ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР. АКТУАЛЬНИЙ ГРАФІК ПРИЙОМІВ

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВІДНОВЛЕНО ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ, ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР. АКТУАЛЬНИЙ ГРАФІК ПРИЙОМІВ

Зважаючи на потребу у наданні медичної допомоги мешканцям Харкова, які залишаються у місті в період воєнного стану, медичні працівники КНП «Міська поліклініка №8» ХМР частково відновлюють проведення лікарських прийомів та окремих діагностичних обстежень пацієнтів.

     ПРИЙОМИ ЛІКАРІВ-ФАХІВЦІВ ПОЛІКЛІНІКИ

  • лікар-хірург (завідувач хірургічного відділення) Годін Михайло Дмитрович –  понеділок, вівторок, середа, четвер з 09:00 до 13:00 (кабінет №509);
  • лікар-хірург Зелений Сергій Володимирович – вівторок, четвер з 11:00 до 14:00, середа, п’ятниця з 09:00 до 12:00 (кабінет №513);
  • лікар-проктолог Зелений Сергій Володимирович – вівторок, четвер з 09:00 до 11:00, середа, п’ятниця з 12:00 до 14:00 (кабінет №515);
  • лікар-хірург Марченко Артем Юрійович – понеділок з 10:00 до 16:00, середа, п’ятниця з 12:00 до 16:00 (кабінет №513);
  • лікар-травматолог Колесник Андрій Ігорович – понеділок, середа, четвер, п’ятниця з 09:00 до 13:00, вівторок з 13:00 до 16:00 (кабінет №508);
  • лікар-уролог Дем’янко Антон Станіславович – понеділок з 11:00 до 15:00, вівторок-четвер з 09:00 до 13:00 (кабінет №501);
  • лікар-уролог Чумак Павло Олександрович – вівторок, четвер з 14:30 до 17:00 (кабінет №501);
  • лікар-отоларинголог Болібок Олександр Володимирович – вівторок, четвер з 09:00 до 14:00, середа з 14:00 до 16:00,  п’ятниця з 13:00 до 16:00 (кабінет №506);
  • лікар-отоларинголог Тарасов Володимир Олексійович –  понеділок, середа з 09:00 до 14:00,  п’ятниця з 09:00 до 13:00 (кабінет №506);
  • лікар-гінеколог (завідуюча гінекологічним відділенням) – Савенкова Ольга Дмитрівна – понеділок-четвер – з 09:00 до 14:00 (кабінет №407);
  • лікар-гінеколог Чорна Тетяна Павлівна – вівторок, четвер, п’ятниця з 08:00 до 13:00  (кабінет №402);
  • лікар-гінеколог Гудкова Віра Аркадіївна – понеділок – четвер  з 09:00 до 14:00 (кабінет №406);
  • лікар-гінеколог Шаповалова Олена Сергіївна – понеділок  з 09:00 до 14:00, четвер, п’ятниця з 08:00 до 13:00 (кабінет №406);
  • лікар-гінеколог Серветник Олена Георгіївна – понеділок з 08:00 до 13:00,  вівторок, середа з 09:00 до 14:00, четвер з 10:00 до 15:00 (кабінет № 404);
  • лікар-гінеколог Бублій Марина Петрівна – понеділок – середа з 09:00 до 14:00 (кабінет № 417);
  • лікар-гінеколог Кузьменко Анастасія Вячеславівна – понеділок з 09:00 до 14:00, вівторок-п’ятниця з 08:00 до 13:00 ( кабінет №415);
  • долікарняний гінекологічний кабінет – з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00 (кабінет №410);
  • лікар-кардіолог Дегтярьова Ольга Валеріївна – понеділок, п’ятниця з 12:30 до 14:30,  вівторок, четвер з 09:00 до 12:30, середа з 09:00 до 12:00  (кабінет №310);
  • лікар-кардіолог Шевченко Тетяна Ігорівна – понеділок, п’ятниця з 10:00 до 14:00, середа з 12:00 до 16:00 (кабінет №307);
  • лікар-невропатолог (завідувачка неврологічного відділення) Хромова Вікторія Федорівна – понеділок з 09:00 до 14:00, вівторок, середа, четвер з 09:00 до 13:00 (кабінет № 504);
  • лікар-невропатолог Рижова Ірина Костянтинівна – вівторок, середа, четвер з 09:00 до 13:00, по п’ятницях з 12:30 до 16:00 (кабінет №503);
  • лікар-невропатолог Прасол Ольга Петрівна – понеділок, середа з 09:00 до 14:00 (кабінет №615);
  • лікар-гастроентеролог Васильєв Олег Володимирович – понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця з 11:00 д 14:00 (ФГДС з 08:40 до 10:40, кабінет №502);
  • лікар-офтальмолог Василевський Вячеслав Сергійович – вівторок, четвер з 08:30 до 12:00, по п’ятницях з 13:00 до 16:00 (кабінет №505);
  • лікар-психотерапевт Прасол Ольга Петрівна –  вівторок, четвер з 09:00 до 13:00 (кабінет №615);
  • лікар-онколог Бабічев Михайло Миколайович –  понеділок з 11:00 до 14:00, вівторок, четвер, п’ятниця з 09:00 до 12:00,  середа з 12:30 до 16:00  (кабінет №703);
  • лікар УЗД Болібок Марина Сергіївна – вівторок, четвер  з 08:30 до 14:00,  п’ятниця з 13:00 до 16:00  (кабінет №101);
  • лікар УЗД Рижов Костянтин Семенович –  понеділок, середа, п’ятниця з 08:30 до 13:00 (кабінет № 101);
  • лікар УЗД Донець Олена Володимирівна – вівторок, четвер з 09:00 до 13:00 (кабінет № 101);
  • лікар-фізіотерапевт (завідувачка відділення відновного лікування) Демковська Яна Олександрівна – понеділок – п’ятниця з 09:00 до 12:00;
  • лікар-фізіотерапевт Повзік Андрій Вікторович (лазеротерапія, електростимуляція) – понеділок – п’ятниця з 09:00 до 12:00.

ПРИЙОМИ ЛІКАРІВ-ТЕРАПЕВТІВ ТА ЛІКАРІВ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

  • лікар-терапевт, заступник медичного директора Центру ПМСД Танько Наталія Юріївна – вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 10:00 до 12:30 (кабінет 208);
  • лікар-терапевт, завідувач амбулаторією №1 Струков Дмитро Вадимович – понеділок – п’ятниця з 10:00 до 12:30 (кабінет № 222);
  • лікар-терапевт, завідуюча амбулаторією №2 Струкова Ніна Миколаївна – понеділок, вівторок з 10:00 до 13:00, середа з 10:00 до 14:00 (кабінет № 211);
  • лікар загальної практики-сімейний лікар Вітченко Ліля Олексіївна – понеділок – п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №213);
  • лікар-терапевт Видрич Світлана Іванівна – понеділок з 12:30 до 16:оо, вівторок – п’ятниця з 08:00 до 11:30  (кабінет №201);
  • лікар-терапевт Гордієнко Ганна Іванівна понеділок, середа, четвер з 08:00 до 11:30,  п’ятниця з 12:30 до 16:00 (кабінет №203);
  • лікар-терапевт Зайцев Андрій Миколайович – понеділок, середа з 09:00 до 16:00, вівторок з  12:30 до 16:00 ( кабінет №202);
  • лікар-терапевт Єсікова Галина Степанівна –  середа з 09:00 до 16:00, четвер з 08:00 до 15:00, п’ятниця з 08:00 до 11:30,  (кабінет №209)
  • лікар-терапевт Ечкенко Борис Миколайович -вівторок, четвер з 09:00 до 16:00, п’ятниця з 12:30 до 16:00 (кабінет №212);
  • лікар-терапевт Домніч Світлана Василівна – понеділок з 12:30 до 16:00, віторок –  п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №214);
  • лікар-терапевт Котляр Лариса Сергіївна – понеділок – п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №224);
  • лікар-терапевт Мороз Ірина Іванівна – понеділок з 08:00 до 11:30, середа,  п’ятниця з 08:00 до 15:00 (кабінет №202);
  • лікар-терапевт Мустафаєва Офелія Бахлул-Кизи – понеділок – п’ятниця з 14:30 до 16:00 (кабінет №209);
  • лікар-терапевт Перхун Вікторія Миколаївна – понеділок –  п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №210);
  • лікар-терапевт Руднєва Світлана Вікторівна – понеділок – п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №225);
  • лікар-терапевт Скоромна Світлана Анатоліївна – понеділок з 11:30 до 15:00, середа з 12:30 до 16:00, вівторок, четвер, п’ятниця з 08:00 до 11:30 ( кабінет №203);
  • лікар-терапевт Шаданія Натела Мелітонівна – понеділок –  п’ятниця з 08:00 до 11:30 (кабінет №226);
  • лікар-терапевт Донець Олена Володимирівна – понеділок, середа – з 08:00 до 11:30, п’ятниця з 12:30 до 16:00 ( кабінет №204);
  • лікар-терапевт Даніленко Ольга Василівна – вівторок, середа – з 08:00 до 15:00, четвер – з 08:00 до 11:30 ( кабінет №227);
  • працюють чергові лікарі-терапевти: понеділок – п’ятниця –  II зміна  – з 16:00 до 18:00, субота – з 09:00 до 14:00.

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ПОЛІКЛІНІКИ З ЕКСПЕРТИЗИ ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Мокан Анжела Степанівна – вівторок-четвер з 09:00 до 12:30 (кабінет № 602)

ДІАГНОСТИЧНО-ЛІКУВАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ПОЛІКЛІНІКИ

    • Рентген-кабінет (рентген-обстеження, мамографія) – понеділок – п’ятниця I зміна -з 08:00 до 12:30, II зміна – з 13:00 до 14:45 (прийом проводиться за електронними направленнями)
    • Кабінет флюорографії (кабінет №111) – понеділок – п’ятниця з 09:30 до 14:00(прийом проводиться за електронними направленнями)
    • Клініко-діагностична лабораторія працює з 08:00 до 10:00 (прийом проводиться за електронними направленнями)
  • понеділок – клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові, біохімія (печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний профіль);
  • вівторок – клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові, біохімія (печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний профіль), протромбіни, група крові та резус приналежність;
  • середа -клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові біохімія (печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний профіль);
  • четвер – клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові, біохімія (печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний профіль), протромбіни, група крові та резус приналежність;
  • п’ятниця – клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі, глюкоза крові, біохімія (печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний профіль)

(забір крові на біохімічні аналізи, печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний спектр, протромбін проводиться у маніпуляційному кабінеті №215, 2-й поверх); клінічні аналізи – кабінети КДЛ 3-й поверх).

    • Функціональні дослідження (електрокардіограма), ЕХО, РЕГ (реоенцефалографія) – понеділок, п’ятниця з 10:00 до 15:00, вівторок, середа, четвер  з 10:00 до 15:00 (кабінет №304);
    • Гінекологічні ультразвукові дослідження (проводяться у середу  з 09:00 до 13:00,  четвер з 13:00 до 15:00, п’ятницю з 09:00 до 14:00 (кабінет №401);
    • Відділення відновного лікування – з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 12:00 надаються фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, ампліпульс, ультразвук, д’арсонваль, електрофорез, увч, світолікування, лазеротерапія, електростимуляція, лікувальний масаж, ЛФК) (кабінет №610); небулайзер (105 каб);
    • Процедурний кабінет з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 15:00, субота з 09:00 до 13:00 ( проведення ін’єкцій), забір крові – понеділок-п’ятниця – з 08:00 до 10:00 (кабінет №215).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!  У зв’язку з  нестабільним енергопостачанням можливі зміни в роботі діагностично-лікувальних підрозділів поліклініки. У випадку відсутності електропостачання:

  • клініко-діагностична лабораторія (3-й поверх) виконує тільки клінічні аналізи (крові, сечі, цукор крові); графік роботи 08:00-10:00;
  • рентген-діагностичне відділення (7-й поверх), функціональна діагностика (3-й поверх), фізіопроцедури (6-й поверх), кабінет УЗД (1-й поверх) прийом не проводитиметься, кабінети не працюватимуть.

    МЕДИЧНІ ОГЛЯДИ. ВОДІЙСЬКА ТА ДОЗВІЛЬНА КОМІСІЇ

Профілактичні медогляди. З усіх питань звертатися до кабінету медоглядів (№306, 3-й поверх), який працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 14:00 (можливі зміни, прохання уточнювати час роботи у реєстратурі поліклініки). Прийом веде лікар-терапевт Шаданія Натела Мелітонівна. Звертатися без попереднього запису (за живою чергою). При собі необхідно мати направлення з місця роботи та паспорт.

Водійська та дозвільна комісії. Працюють з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00. Звертатися в приймальню (адміністративний корпус поліклініки, 3-й поверх). Довідки за телефом (057) 725-11-51.

РОБОТА РЕЄСТРАТУРИ

 (запис на лікарські прийоми, на проведення вакцинації, надання інформації про графік прийомів)

  • з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 15.00 міські телефони: 725-11-40, 725-11-41;
  • з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 13.00 (тимчасово) – мобільний телефон 099-423-22-63.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

  • Прийом лікарів-фахівців та діагностичні дослідження проводяться за наявності направлення лікарів первинної ланки, з якими укладена декларація, лікаря-терапевта, який проводить прийом, або при зверненні пацієнта в ургентному порядку.
  • З метою забезпечення безпеки життю та здоров’ю медперсоналу робота лікарів проводиться з урахуванням поточної ситуації і може бути тимчасово призупинена у разі її загострення.
  • Можливі зміни у графіку роботи, тож слідкуйте за нашими повідомленнями на сайті поліклініки https://8pol.city.kharkov.ua та сторінці медзакладу у Фейсбук https://www.facebook.com/poliklinika8.kharkov
Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222