- Харківська міська поліклініка №8 - https://8pol.city.kharkov.ua -

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ВІДНОВЛЕНО ПРИЙОМ ПАЦІЄНТІВ, ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ОБСТЕЖЕНЬ ТА ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР. АКТУАЛЬНИЙ ГРАФІК ПРИЙОМІВ

Зважаючи на потребу у наданні медичної допомоги мешканцям Харкова, які залишаються у місті в період воєнного стану, медичні працівники КНП «Міська поліклініка №8» ХМР частково відновлюють проведення лікарських прийомів та окремих діагностичних обстежень пацієнтів.

     ПРИЙОМИ ЛІКАРІВ-ФАХІВЦІВ ПОЛІКЛІНІКИ

ПРИЙОМИ ЛІКАРІВ-ТЕРАПЕВТІВ ТА ЛІКАРІВ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ПОЛІКЛІНІКИ З ЕКСПЕРТИЗИ ТИМЧАСОВОЇ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Мокан Анжела Степанівна – вівторок-четвер з 09:00 до 12:30 (кабінет № 602)

ДІАГНОСТИЧНО-ЛІКУВАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ПОЛІКЛІНІКИ

(забір крові на біохімічні аналізи, печінкові, проби, ниркові проби, ліпідний спектр, протромбін проводиться у маніпуляційному кабінеті №215, 2-й поверх); клінічні аналізи – кабінети КДЛ 3-й поверх).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!  У зв’язку з  нестабільним енергопостачанням можливі зміни в роботі діагностично-лікувальних підрозділів поліклініки. У випадку відсутності електропостачання:

Профілактичні медогляди. З усіх питань звертатися до кабінету медоглядів (№306, 3-й поверх), який працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 14:00 (можливі зміни, прохання уточнювати час роботи у реєстратурі поліклініки). Прийом веде лікар-терапевт Шаданія Натела Мелітонівна. Звертатися без попереднього запису (за живою чергою). При собі необхідно мати направлення з місця роботи та паспорт.

Водійська та дозвільна комісії. Працюють з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 15:00. Звертатися в приймальню (адміністративний корпус поліклініки, 3-й поверх). Довідки за телефом (057) 725-11-51.

РОБОТА РЕЄСТРАТУРИ

 (запис на лікарські прийоми, на проведення вакцинації, надання інформації про графік прийомів)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР