• Головна
  • Анонси
  • НАДАННЯ COVID-СЕРТИФІКАТІВ ВАКЦИНОВАНИМ ВІД CОVID-19 ПАЦІЄНТАМ ПРОВОДЯТЬ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ЗА ЇХ ВІДСУТНОСТІ – МЕДПРАЦІВНИКИ КАБІНЕТУ №107

НАДАННЯ COVID-СЕРТИФІКАТІВ ВАКЦИНОВАНИМ ВІД CОVID-19 ПАЦІЄНТАМ ПРОВОДЯТЬ СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ЗА ЇХ ВІДСУТНОСТІ – МЕДПРАЦІВНИКИ КАБІНЕТУ №107

Шановні пацієнти! Для отримання COVID-сертифікатів просимо звертатися до лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги поліклініки №8, з якими у Вас укладена декларація. У разі їх відсутності чамейного лікаря – до медпрацівників кабінету №107.

Як відомо, у результаті впровадження електронних сервісів у діяльність медичних закладів усі дані про пацієнта, включаючи й відомості про вакцинацію, вносяться до електронної системи охорони здоров’я України.

Як зазначається у роз’ясненнях МОЗ України, COVID-сертифікат, згенерований у зостасунку або на порталі «Дія» в електронному форматі, та його копія на паперовому носії мають однакову юридичну силу. Кожному COVID-сертифікат присвоєно унікальний електронний ідентифікатор і сформовано QR-код.

Тож пацієнти, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, можуть отримати паперове Міжнародне свідоцтво про вакцинацію після щеплення другою дозою дводозних антиковідних вакцин або на 14-й день після щеплення однодозною вакциною.

Для отримання COVID-сертифікату  в поліклініці №8 необхідно звернутися:

  • до свого сімейного лікаря у години його прийому (бажано зробити попередній запис на прийом у реєстратурі або скористатися онлайн-записом).
  • У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ – до медпрацівників кабінету №107 (1 поверх), понеділок – п’ятниця з 08:00 до 16:00, перерва з 12:30 до 13:00.

З собою необхідно мати закордонний паспорт (при його відсутності – паспорт громадянина України).

Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222