• Головна
  • Анонси
  • У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ЗАПРАЦЮВАВ КАБІНЕТ ВИДАЧІ COVID-СЕРТИФІКАТІВ

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ЗАПРАЦЮВАВ КАБІНЕТ ВИДАЧІ COVID-СЕРТИФІКАТІВ

Для зручності пацієнтів адміністрацією КНП «Міська поліклініка №8» ХМР започатковано роботу кабінету видачі COVID-сертифікатів.

Як відомо, у результаті впровадження електронних сервісів у діяльність медичних закладів усі дані про пацієнта, включаючи й відомості про вакцинацію, вносяться до електронної системи охорони здоров’я України.

Як зазначається у роз’ясненнях МОЗ України, COVID-сертифікат, згенерований у зостасунку або на порталі «Дія» в електронному форматі, та його копія на паперовому носії мають однакову юридичну силу. Кожному COVID-сертифікат присвоєно унікальний електронний ідентифікатор і сформовано QR-код.

Тож пацієнти, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, можуть отримати паперове Міжнародне свідоцтво про вакцинацію після щеплення другою дозою дводозних антиковідних вакцин або на 14-й день після щеплення однодозною вакциною.

Для отримання COVID-сертифікату  в поліклініці №8 необхідно звернутися до кабінету №213 (попередній запис не потрібний). З собою необхідно мати закордонний паспорт (при його відсутності – паспорт громадянина України).

Графік роботи кабінету: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 16.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Зверніть увагу!

Якщо відомості про вакцинацію пацієнта не внесено до електронної системи охорони здоров’я  або при вводі даних були допущені помилки, COVID-сертифікат може надати виключено лікар, з яким укладено декларацію на надання первинної медичної допомоги (за попереднім записом під час лікарського прийому).

Тож рекомендуємо пацієнтам, зареєстрованим у медінформсистемі  Helsi, попередньо переглянути дані про наявність вакцинації та правильність внесення даних. У разі відсутності реєстрації усю інформацію можна отримати від медпрацівників, які чергують у кабінеті видачі COVID-сертифікатів (кабінет №213 поліклініки №8).

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222