У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19. ЗАПИС ПАЦІЄНТІВ НА ЩЕПЛЕННЯ ТРИВАЄ

24 лютого 2021 року в Україні стартувало проведення вакцинації. Фахівці КНП «Міська поліклініка №8» ХМР долучаються до участі у цій важливій справі.

У медзакладі створено пункт щеплення, який укомплектовано лікарями та медичними сестрами, у наявності необхідне обладнання, витратні матеріали, дезінфектанти. Адміністрація подбала про маршрут пацієнта, що забезпечує дотримання усіх чинних вимог і робить безпечним відвідування пункту щеплення пацієнтами.

Медпрацівники мають високу кваліфікацію й практичний досвід та також пройшли спеціальне навчання.

Передбачено огляд лікарем кожного, хто звертатиметься для імунізації. Облаштована кімната відпочинку, де певний час проводиться нагляд за станом людини, якій зроблено щеплення, та у разі необхідності надається невідкладна медична допомога.

Як відомо, вакцинація від COVID-19 проводиться відповідно до дорожньої карти, затвердженої Міністерством охорони здоров’я України, і має 5 етапів з врахуванням роду занять людей, ризиків інфікування, їхньої вікової групи, стану здоров’я.

Вакцинація проводиться за попереднім записом, який можна провести у телефонному режимі. У поліклініці №8 запис проводять:

  • старша медична сестра амбулаторії №1 ТИТАРЕНКО Наталія Анатоліївна (телефон 095-492-57-49) та старша медична сестра амбулаторії №2 РОГАНОВА Оксана Анатоліївна (телефон 095-492-57-88) за розкладом: понеділок – п’ятниця – 09.00 -12.00; 13.00 – 18.00;
  • лікарі-терапевти у відповідності до укладених декларацій на надання первинної медичної допомоги (телефонувати на їхні контактні телефони).

Також можна записатися на вакцинацію через медінформсистему Helsi за умови реєстрації й наявності персонального кабінету. Як це зробити – дивіться тут.

Щоб безоплатно вакцинуватися від COVID-19, пацієнт має бути зареєстрований у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я, що передбачає наявність укладеної декларації на надання первинної медичної допомоги.

Записавшись на вакцинацію, пацієнтові слід очікувати повідомлення про запрошення у поліклініку у встановлений день та час, які будуть погоджені з кожним додатково. Щеплення — добровільні та безоплатні. За повідомленням МОЗ України усі вакцини, що використовуються у процесі імунізації є безпечними й ефективно формують імунітет.

Звертаємо увагу, що лише вакцинація від COVID-19 дозволить усім нам захистити себе і свої родини та повернутися до звичного життя.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

 

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНАМИ ASTRAZENECA ТА CORONAVAC У ПОЛІКЛІНІЦІ №8: БЕЗПЕЧНО, ЕФЕКТИВНО, ЗРУЧНО. 19.09.2021

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ CORONAVAC. ВІДКРИТО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС. 14.08.2021

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ MODERNA. УСІХ ОХОЧИХ ВІКОМ 18+ ПРОСИМО ТЕРМІНОВО ЗАПИСАТИСЯ НА ВАКЦИНАЦІЮ. 28.07.2021

ДЕТАЛЬНО ПРО 5-Й ЕТАП ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 ІЗ ОФІЦІЙНИХ ДЖЕРЕЛ

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗДАЧІ ПЛР-ТЕСТУ НА SARS-COV-2, ЗБУДНИКА COVID-19

Теги: , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222