• Головна
  • Uncategorized
  • У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ MODERNA. УСІХ ОХОЧИХ ВІКОМ 18+ ПРОСИМО ТЕРМІНОВО ЗАПИСАТИСЯ НА ВАКЦИНАЦІЮ

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ВАКЦИНОЮ MODERNA. УСІХ ОХОЧИХ ВІКОМ 18+ ПРОСИМО ТЕРМІНОВО ЗАПИСАТИСЯ НА ВАКЦИНАЦІЮ

До КНП «Міська поліклініка №8» ХМР поступила партія вакцини Moderna для проведення щеплення пацієнтів медзакладу проти COVID-19.

Вакцинація проводитиметься виключно ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ. Ця вимога пов’язана з тим, що флакон вакцини розрахований на 15 доз, які після відкриття флакону мають бути використані у короткий проміжок часу. З метою гарантованого використання вакцини формуються групи пацієнтів чисельністю кратною 15 для проведення щеплення у конкретний день та час.

Наразі формуються списки охочих. ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ необхідно:

  • звернутися до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги (телефоном або особисто);
  • або зателефонувати медпрацівникам поліклініки, які також проводять запис, а саме:

старша медична сестра амбулаторії №1 ТИТАРЕНКО Наталія Анатоліївна (телефон 095-492-57-49) та старша медична сестра амбулаторії №2 РОГАНОВА Оксана Анатоліївна (телефон 095-492-57-88) за розкладом: понеділок – п’ятниця – 09.00 -12.00; 13.00 – 18.00.

Наші медпрацівники повідомлять Вам дату та час проведення щеплення.

 ДОВІДКОВО:

Вакцина Moderna – це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною кампанією Moderna.

Препарат внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ, а також дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді, ЄС та інших країнах.

Вакцина зберігається у вигляді замороженої суспензії при –25 ºC до –15 ºC у багатодозовому флаконі. Флакони можна зберігати в холодильнику при температурі 2–8°C протягом 30 днів.

Вакцину Moderna від COVID-19 вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. 

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19 ЕФЕКТИВНО ЗАПОБІГАЮТЬ ТЯЖКОМУ ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ Й РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ!

Адміністрація КНП “Міська поліклініка №8” ХМР

  #поліклініка8 #поликлиника8 #вакцинація #вакцинация #COVID19 #пунктщеплення #пунктвакцинации #вакцинаModerna

Теги: , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222