• Головна
  • Оголошення
  • У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗОПЛАТНА ВИДАЧА ПАЦІЄНТАМ КАЛІЙ ЙОДИТУ ДЛЯ ЙОДНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОГО ЗАРАЖЕННЯ

У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗОПЛАТНА ВИДАЧА ПАЦІЄНТАМ КАЛІЙ ЙОДИТУ ДЛЯ ЙОДНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОГО ЗАРАЖЕННЯ

Радіаційна загроза, що потенційно може виникнути у ході ведення воєнних дій на території України, потребує певних заходів з метою захисту цивільного населення. Один з них – запобігання негативного впливу радіоізотопів йоду на щитоподібну залозу людини. Тож у разі радіаційної аварії наявність у домашній аптечці такого препарату, як калій йодид, стає необхідністю.

Пацієнтам поліклініки №8 надається можливість безоплатно отримати калій йодид у таблетованій формі. Його своєчасний прийом суттєво знижує ураження щитоподібної залози. Зауважимо, що людям старшим за 40 років препарат не призначають!

Для отримання препарату слід звернутися до лікаря-терапевта, з яким укладена декларація на надання первинної медичної допомоги, або до чергового лікаря-терапевта поліклініки.

Рекомендуємо уважно ознайомитися з роз’ясненнями МОЗ України щодо проведення йодної профілактики у разі радіаційної аварії та звернути особливу увагу на застереження щодо своєчасності прийому препарату у визначеному дозуванні, а також подбати про інші заходи протирадіаційного захисту.

Перегляд пам’ятки МОЗ.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Теги: , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222