У ПОЛІКЛІНІЦІ №8 ПРОВОДИТЬСЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПАЦІЄНТАМ З ПІДОЗРОЮ НА COVID-19

До уваги пацієнтів! У зв’язку з ростом захворюваності на COVID-19 в Україні та у Харкові в поліклініці збільшена кількість медичного персоналу та облаштовані додаткові робочі місця для забезпечення прийому пацієнтів, які мають підвищену температуру, та для забору біологічного матеріалу з метою ПЛР-тестування.

Пацієнтів, які мають підвищену температуру тіла, приймають чергові лікарі-терапевти у кабінетах №216, 217, №220, №221 (2-й поверх) з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 13.00, з 13.00 до 19.00; у вихідні дні – суботу та неділю: з 09.00 до 17.45, перерва з 13.00 до 14.00.

ВХІД ДО КАБІНЕТУ ЧЕРГОВИХ ЛІКАРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЗАПАСНИЙ ВИХІД ПОЛІКЛІНІКИ (на об’яві біля центрального входу показаний напрямок маршруту).

Зважаючи на складну епідситуацію, пацієнти з температурою не будуть прийматися в інших кабінетах медзакладу. Просимо поставитися до цього вимушеного заходу з розумінням.

ГРАФІК РОБОТИ КАБІНЕТУ ВІДБОРУ БІОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ПРЛ-ТЕСТУВАННЯ

(кабінет №219 2-й поверх)

  • понеділок – п’ятниця:  09.00 до 12.00, 13.00 – 15.30;
  • субота: 08.00 – 12.00

Як поводити себе при прояві симптоматики, характерної для коронавірусної інфекції (підвищення температури, появи кашлю, задишки, утрудненого дихання):

Переконливо просимо ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА ТА ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ ДО ЛІКАРЯ-ТЕРАПЕВТА, з яким укладено декларацію. Виходячи з конкретної ситуації та врахування стану, Вам будуть надані необхідні інструкції щодо подальших дій, які слід чітко виконувати.

Усі наші фахівці повною мірою володіють алгоритмами надання медичної допомоги хворим з підозрою на коронавірусну інфекцію, затвердженими МОЗ України, та налаштовані на надання кваліфікованої медичної допомоги всім, хто її потребує.

Нагадуємо усім про необхідність дотримання рекомендацій, які сприяють уникненню інфікування:

  • Уникайте місць великого скупчення людей.
  • Без зайвої потреби не відвідуйте громадські місця.
  • Поважайте особистий простір, тримайте дистанцію на відстані півтора метра від інших людей, зокрема, від тих, хто кашляє та чхає.
  • Зміцнюйте свій імунітет (потурбуйтеся про повноцінне харчування, здоровий сон та фізичні вправи).
  • Не нехтуйте засобами особистого захисту, носіть маски, регулярно мийте або обробляйте руки антисептиками.

Адміністрація КНП «Міська поліклініка №8» ХМР

Теги: , , , , , ,

Роздрукувати Роздрукувати
Запись на прием
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
http://8pol.city.kharkov.ua/?feed=rss2
222